Sport, Z ostatniej chwili

Łącko. Oldboje WOJ-TOM Mistrzem Ligi

Opublikowano: Kwiecień 13, 2018 o 7:03 am   /   przez   /   komentarze (0)

W minioną sobotę tj. 7 kwietnia 2018 r. odbyła się ostatnia kolejka Halowej Ligi Oldbojów o puchar Wójta Gminy Łącko. Mistrzem tegorocznych rozgrywek zostali Oldboje WOT-TOM ŁĄCKO.

Przed ostatnia kolejką piłkarze z Woj.-Tomu mieli dwadzieścia trzy punkty przewagi nad drużyną Oldboy’s Gorce Kamienica i taka samą ilość punktów nad drużyną Oldbojów Łącko.

Ostatnia kolejka zapowiadała się bardzo ciekawie, ponieważ do końca mogliśmy obserwować rywalizację między drużynami o drugą i trzecią lokatę w tabeli. Jednakże piłkarze z Kamienicy bardzo wysoko postawili w tym dniu poprzeczkę i pokonali rywali nie przegrywając ani jednego spotkania i przypieczętowali drugą pozycję, natomiast trzecie miejsce przypadło Oldbojom Łącko. Do ostatniej kolejki toczyła się również rywalizacja o najskuteczniejszego zawodnika ligi. Na kolejkę przed końcem prowadził zawodnik Oldbojów Łącko – Mariusz Adamczyk. Ostatnia kolejka nie przyniosła zmiany. Dzięki temu dotychczasowy lider sięgnął po koronę króla strzelców, strzelając w sumie 30 goli.

Po zmaganiach sportowych odbyła się uroczystość podsumowująca ligę. Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki i puchary, przyznano również nagrodę specjalną dla najlepszego bramkarza ligi, którą otrzymał zawodnik Oldbojów Woj – Tom Łącko – Stanisław Burchel.

UG Łącko

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a