Sport

Lekkoatletyka szkół średnich

Opublikowano: Październik 11, 2018 o 5:57 am   /   przez   /   komentarze (0)

8 października 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym w Nawojowej odbyła się Powiatowa Licealiada Młodzieży Szkolnej. Do zawodów zgłosiło 190 zawodniczek i zawodników – z siedmiu szkół ponadgimnazjalnych: LO Grybów, ZS Łącko, ZSP Krynica-Zdrój, ZSZ Grybów, LO Stary Sącz, ZSP Nawojowa, ZS Marcinkowice.

Wyniki końcowe (miejsca 1 -3):

  • 100 m dziewcząt
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Czas
1. Biel Ewelina ZSP Krynica 13.61
2. Sowa Dominika ZSZ Grybów 13.72
3. Burnagiel Dominika ZSP Krynica 14.23

 Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie – DZ – 100 m

  • 100 m chłopców
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Czas
1. Lisiecki Piotr ZS Łącko 11,47
2. Matusik Damian LO Grybów 11.71
3. Przychocki Jakub ZS Marcinkowice 12.00

 Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie CH – 100 m

  • 400 m dziewcząt
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Czas
1. Podgórska Anna LO Stary Sącz 1,10.34
2. Dybiec Martyna LO Stary Sącz 1,13.01
3. Szczerba Izabela ZSZ Grybów 1,13.19

  Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie – DZ – 400 m

  • 400 m chłopców
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Czas
1. Wojnarowski Kacper ZS Marcinkowice 55,61
2. Wikar Hubert ZS Łącko 56,42
3. Wajda Kacper ZS Marcinkowice 57,77

  Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA srednie CH – 400 m

  • 800 m dziewcząt
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Czas
1. Pękala Maria LO Grybów 2,46.64
2. Konopka Agata LO Stary Sącz 2,47.65
3. Olszowska Klaudia LO Stary Sącz 2,51.22

   Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie – DZ – 800 m

  • 1500 m chłopców
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Czas
1. Pękala Marcin ZSZ Grybów 4,50.99
2. Biskup Adrian LO Grybów 4,53.69
3. Bodziony Mateusz LO Stary Sącz 4,55.12

  Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie CH – 1500 m

  • skok w dal dziewcząt
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Wynik
1. Biel Ewelina ZSP Krynica 4,58
2. Pierzchała Izabela ZS Marcinkowice 4,30
3. Podwika Magdalena ZSZ Grybów 3,89

   Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie – DZ – skok w dal

  • skok w dal chłopców
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Wynik
1. Lisiecki Piotr ZS Łącko 5,88
2. Skraba Jakub LO Grybów 5,78
3. Myśliwiec Adrian LO Grybów 5,68

   Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie CH – skok w dal

  • skok wzwyż dziewcząt
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Wynik
1. Gomulec Magdalena ZSP Krynica 1,36
2. Cisoń Celina ZS Marcinkowice 1,36
3. Sopata Karolina LO Stary Sącz 1,30
Janik Weronika LO Grybów 1,30

   Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie – DZ – skok wzwyż

  • skok wzwyż chłopców
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Wynik
1. Wąchała Andrzej ZS Łącko 1,68
2. Ponisz Jakub ZS Marcinkowice 1.65
3. Sosnowski Jakub ZSP Krynica 1,62

 Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie CH – skok wzwyż

  • pchnięcie kulą w dziewcząt
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Wynik
1. Maciak Katarzyna ZS Marcinkowice 8,67
2. Karpierz Maria ZS Marcinkowice 7,80
3. Porębska Alicja ZS Marcinkowice 7,54

   Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie – DZ – pchnięcie kulą

  • pchnięcie kulą chłopców
Miejsce Nazwisko Imię Szkoła Wynik
1. Mamak Bartłomiej ZS Łącko 12,08
2. Siuta Denis ZSP Krynica 11,82
3. Bajtel Adrian ZS Marcinkowice 11,58

 Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie CH – pchnięcie kulą

  • sztafeta 4 x 100 m dziewcząt
Miejsce Szkoła Wynik
1. ZSP Krynica-Zdrój 58,15
2. ZSZ Grybów 59,62
3. ZS Marcinkowice 59,91

   Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie – DZ – 4 x 100 m

  • sztafeta 4 x 100 m chłopców
Miejsce Szkoła Wynik
1. ZS Łącko 48,74
2. LO Grybów 49,09
3. ZSP Krynica-Zdrój 49,52

 Wyniki szczegółowe (do pobrania)

LA średnie CH – 4 x 100 m

 

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a