Sport, Turniej sokolika U-10, Z ostatniej chwili

Lokomotiv Kijów wygrywa pierwszy turniej eliminacyjny do X Turnieju Sokolika o Puchar Wiśniowski 

Opublikowano: Październik 10, 2019 o 7:20 am   /   przez   /   komentarze (0)

Sandecja Nowy Sącz była gospodarzem oraz organizatorem turnieju Tradycja Fabryka Okien CUP. W zawodach wystąpiło 24 zespoły z Polski oraz Ukrainy. Pomimo przenikliwego zimna oraz padającego deszczu atmosfera turnieju była bardzo gorąca. Gra toczyła się nie tylko o jak najlepsze miejsce ale również zespoły marzyły by znaleźć się w najlepszej dwójce turnieju co automatycznie dawało prawo gry w finałowym Turnieju Sokolika 2020. Zgodnie z oczekiwaniami złoto przypadło zespołowi Lokomotiv Kijów z Ukrainy. Ukraińcy z 12 spotkań wygrali wszystkie i zasłużenie stanęli na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce dla świetnie wyglądającej ekipie ŁKS Łódź. Na najniższym podium uplasowali się gracze Karpat Lwów. Słowa uznania należą się jednak wszystkim zespołom. Poziom turnieju był naprawdę wysoki.

Dziękujemy rodzicom zawodników Sandecji Nowy Sącz rocznika 2010, którzy przez kilka w pocie czoła przygotowywali turniej. Podziękowania dla Mateusza Dwojaka – Dyrektora Akademii Sandecja Nowy Sącza, który nadzorował całość przedsięwzięcia. Sponsorem głównym turnieju była firma Tradycja Fabryka Okien. Gośćmi specjalnymi byli Pan Rafał Olchawa -Dyrektor Sprzedaży Tradycja Fabryka Okien oraz Pan Artur Kapelko- Prezes KKS Sandecja Nowy Sącz. Wodę dla zawodników ufundowała Naturalna Woda Mineralna Piwniczanka

Każdy z zespołów miał możliwość skorzystanie z parku wodnego Aqua Centrum Chełmiec.

Na podium również ŁKS Łódź 2010 , który wygrywa ZŁOTY BILET 🎖 i wraz z Lokomotivem w czerwcu 2020 roku zagra w Starym Sączu.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a