Sport, Z ostatniej chwili

Mecz na szczycie. Pingpongowe zmagania starosty i burmistrza

Opublikowano: 3 marca, 2018 o 5:33 pm   /   przez   /   komentarze (2)

3:1  – to wynik dzisiejszego „spotkania na szycie”. W pingpongowe szranki stanął burmistrz Jacek Lelek i starosta Marek Pławiak. Po zaciętej walce starosta pokonał burmistrza, zwyciężając 3:1 w setach.

Mecz otwarcia odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Józefa Tischnera w Starym Sączu w ramach II Memoriału im. Bogdana Zajdla w Tenisie Stołowym.

 

Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa, ale najważniejsza była wspólna gra fair play – mówił z uśmiechem starosta Marek Pławiak. – Rozegraliśmy z burmistrzem mecz otwarcia i zachęciliśmy do gry pozostałych zawodników. A tych z roku na rok przybywa. Cieszę się, że młodzi i starsi podejmują sportowe wyzwania.

Memoriał ma przypomnieć sylwetkę śp. Bogdana Zajdla, który zginął w wypadku samochodowym w 2015 r. Był nauczycielem w Zespole Szkół Zawodowych w Starym Sączu i Prywatnym Gimnazjum w Starym Sączu, kierował też Internatem.

II Memoriał zorganizował Marian Kuczaj – działacz sportowy, były radny powiatowy. Wzięli w nim udział m.in.: starosta Marek Pławiak i burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. Nie zabrało radnego wojewódzkiego Stanisława Pasonia, który ufundował dwa tablety dla zwycięzców i obraz, przewodniczącej Rady MiG Starego Sącza Ewy Zielińskiej, radnego powiatowego Stanisława Dąbrowskiego, dyrektora ZSP w Starym Sączu Grzegorza Skalskiego, dyrektora LO – Krzysztofa Szewczyka, działaczy sportowych i przyjaciół śp. Bogdana Zajdla.

Relacja z turnieju już wkrótce na naszym portalu.

Zobacz MECZ na SZCZYCIE 🙂

Komentarze

Komentarze (2)

  • 4 marca, 2018 o 3:16 am Gormis

    Było super!!! Gratulacje dla Pana Mariana Kuczaja!!!

  • 4 marca, 2018 o 7:14 am Pałkers

    Mam pytanie : co tam tobi słynny galicyjski chłop bez ziemi ?

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a