Sport

Mistrzostwa Polski piłki nożnej dziewcząt na stadionie Sokoła

Opublikowano: Lipiec 8, 2015 o 6:32 am   /   przez   /   komentarze (0)

Trwa Turniej Finałowy Pucharu PZPN w kategorii Dziewcząt w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Małopolska 2015.

Zawody odbywają się na boiskach powiatu nowosądeckiego: Barciczanki Barcice, Sokoła Stary Sącz, Heleny Nowy Sącz, Skalnika Kamionka Wielka oraz Hartu Tegoborze  i potrwają  do 11 lipca. Organizatorem jest Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Nowym Sączu.

Już dzisiaj (8 lipca) na boisku Sokoła w Starym Sączu rozegrane zostaną 2 mecze. O godzinie 11:00 zmierzą się Dolnośląski ZPN i Wielkopolski ZPN. Natomiast o 17:00 zobaczymy mecz  Łódzki ZPN– Pomorski ZPN.

Poniżej prezentujemy Tabele:

Grupa A: 1. Wielkopolski                        2    6   13-0                     Grupa B: 1. Małopolski           3   4    2-1

              2. Dolonośląski                        2    6     5-0                                             2. Łódzki                  3   3    3-3

              3. Kujawsko-Pomorski             2    0     0-8                                         3. Mazowiecki           3   3   5-2

              4. Lubelski                               2    0     0-10                                            4. Pomorski            3   1    0-4

 

Program całych mistrzostw przedstawia się następująco:

Program zawodów

4.07.2015 przyjazd ekip do kolacji
20:00 konferencja techniczna
5.07.2015  9:15     Ceremonia otwarcia Olimpiady – MKS Sandecja Nowy Sącz
        11:00 grupa A – Skalnik                        Wielkopolski – Lubelski
17:00 grupa B – Barciczanka                 Mazowiecki – Pomorski
11:00 grupa A – Helena:                        Kujawsko/Pomorski – Dolnośląski
17:00 grupa B – Skalnik:                        Łódzki – Małopolski
6.07.2015 17:00 grupa B – Helena:                        Pomorski – Małopolski
11:00 grupa A – Barciczanka                 Lubelski – Dolnośląski
17:00 grupa B – Barciczanka                 Mazowiecki – Łódzki
11:00 grupa A – Skalnik                         Wielkopolski – Kujawsko/Pomorski
7.07.2015 dzień wolny
8.07.2015 11:00 grupa A – Helena                         Kujawsko/Pomorski – Lubelski
17:00 grupa B – Sokół Stary Sącz         Łódzki – Pomorski
11:00 grupa A – Sokół Stary Sącz         Dolnośląski – Wielkopolski
17:00 grupa B – Skalnik                         Małopolski – Mazowiecki
9.07.2015 11:00 Helena                       zwyc. gr. A (C1) – dr. z II m-ca gr. B (C2)
11:00 Barciczanka               zwyc. gr. B (C3) – dr. z II m-ca gr. A (C4)
17:00 Sokół Stary Sącz       dr. z III m-ca gr. A (D1) – dr. z IV m-ca gr. B (D2)
17:00 Skalnik                       dr. z III m-ca gr. B (D3) – dr. z IV m-ca gr. A (D4)
10.07.2015 dzień wolny
11.07.2015 10:00 mecz o VII miejsce – Helena :          przegr. m. D1/D2- przegr. m.  D3/D4
11:00 mecz o V miejsce  – Barciczanka:    zwyc. m.  D1/D2 – zwyc. m.  D3/D4
 11:00 mecz o III miejsce – Skalnik             przegr. m. C1/C2 – przegr. m. C3/C4
13:00 mecz o I miejsce   – Skalnik              zwyc. m. C1/C2  – zwyc. m.  C3/C4
15.30 ceremonia zamknięcia OOM Małopolska 2015 w piłce nożnej K Skalnik Kamionka Wielka
wyjazd ekip

Grupa A: A1-Wielkopolski;    A2-Kujawsko-Pomorski;    A3-Dolnośląski;    A4-Lubelski
Grupa B: B1-Mazowiecki;      B2-Łódzki;                        B3-Małopolski;     B4-Pomorski

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a