Sport, Z ostatniej chwili

Nocny Turniej Deblowy Mix-ta

Opublikowano: Listopad 8, 2018 o 8:29 am   /   przez   /   komentarze (0)

W miniony weekend odbył się Nocny Turniej Deblowy Mix-ta w Nowym Sączu. W turnieju udział wzięło osiem par, które zostały podzielone na dwie grupy. Zawodnicy i zawodniczki w grupach rywalizowali każdy z każdym do jednego wygranego seta. Dwie najlepsze pary z grupy awansowały do półfinału.

Z pierwszego miejsca w grupie A do półfinału awansowali Kasia Celewicz i Marcin Górnicki a z drugiego Ala Leśniak i Dariusz Ledniowski. W grupie B z pierwszego miejsca awansowali Monika Zubrzycka i Adam Minicki a z miejsca drugiego Ewa Kukulak i Jarek Piechowicz. 

W pierwszym półfinale spotkali się Monika Zubrzycka/Adam Minicki z parą Ala Leśniak/Dariusz Ledniowski. Po zaciętym spotkaniu do finału awansowali Monika Zubrzycka/Adam Minicki wygrywając mecz wynikiem 6:3, 6:3.

W drugim meczu o finał turnieju zagrali: Ewa Kukulak/Jarek Piechowicz i Kasia Celewicz/Marcin Górnicki. Po bardzo zaciętym, pełnym emocji meczu zwyciężyli Ewa Kukulak i Jarek Piechowicz, którzy wygrali mecz wynikiem 7:5, 7:6.

Mecz o trzecie miejsce to pojedynek Ali Leśniak/Darka Ledniowskiego i Katarzyny Celewicz/Marcina Górnickiego. Miejsce trzecie w turnieju zajęli Kasia Celewicz i Marcin Górnicki.

Pojedynek finałowy to mecz rewanżowy za spotkanie w grupie pomiędzy Ewa Kukulak/Jarkiem Piechowiczem a Monika Zubrzcka/Adam Minicki. Miejsce pierwsze w Nocnym Turnieju zajęli Ewa Kukulak i Jarek Piechowicz wygrywając mecz finałowy wynikiem 7:5, 7:6 (5).

W turnieju udział wzięły również: Marysia Józefiak, Ryszard Woliński, Anna Kobos, Stanisław Sosnowski, Marta Józefiak, Wojciech Długopolski, Monika Skrzypiec, Karol Małek

Gratulacje dla wszystkich uczestników za udział w turnieju.

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a