Sport

Nowe trybuny i nawierzchnia na starosądeckim „stadionie”

Opublikowano: 2 stycznia, 2015 o 11:08 pm   /   przez   /   komentarze (3)

Podczas III Posiedzenia Rady Miejskiej, Radni VII Kadencji uchwalili projekt modernizacji boiska sportowego (stadionu Sokoła) przy ulicy Bandurskiego w Starym Sączu. Wstępny projekt zakłada wymianę nawierzchni (możliwe że na sztuczną – do konsultacji z klubem) oraz nowe trybuny dla kibiców. Teraz Gmina zajmie się pozyskiwaniem funduszy. Z budżetu zarezerwowano 50 tys zł.

Kiedy projekt ma realną szanse realizacji? Zapytaliśmy Sławomira Szczepaniaka – Przewodniczącego Osiedla Śródmieście oraz członka komisji budżetowej i sportu:

– Jako radny i przewodniczący osiedla bardzo się cieszę ze Burmistrz złożył autopoprawkę do budżetu na rok 2015 i rozpocznie się procedura przygotowania projektu. Jeszcze za wcześnie, by mówić o realizacji, gdyż dopiero wczoraj został uchwalony nowy budżet.

Także do sprawy jeszcze wrócimy:)

Będziemy ją bacznie obserwować  a kibice będą musieli jeszcze poczekać!

Przechwytywanie1

 

 

 

 

fot.akademia-bramkarska.com.pl

Komentarze

Komentarze (3)

 • 3 stycznia, 2015 o 4:19 pm piekorz

  nareszcie nasza gmina i jeden z wielu burmistrzow pomyslal o boisku sokola .od zawsze zaniedbany i skazany na siebie obiekt moze za nie dlugo zacznie blyszczec .bo nie jedni prezesi probowali a chyba najwiecej szymon s przyciagnoc mlodziez zeby ten klub zyl ale zawsze pod nogami byly klody ktore wytarczaly na mecze. mam nadzieje ze kiedys spokojnie uside na trybunach i ogladne sokol w mocnej lidze

 • 6 stycznia, 2015 o 11:32 am OBIEKTYWNY

  PO JAKA CHOLERE ŁADUJA KASE W NIEUDACZNIKOW KTORZY NIGDY NIE BYLI WYZEJ JAK KLASA A .
  WIECEJ TRYBUN – NO TAK CO MECZ PRZYCHODZI TAM PONAD 5.TYS LUDZI.
  SZYKUJE SIE CIEKAWY „POLSKI” PRZETARG.
  POZDRAWIAM.

 • 9 stycznia, 2015 o 8:45 pm czytelnik

  OBIEKTYWNY chodz sam po trenuj po graj zobaczymy kto jest nieudacznikiem. Nic ino siedziec przed monitorem pierdzac w stołek i narzekac !

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"