Sport, Z ostatniej chwili

Oliwia Pasoń z Olszanki i Szymon Matusik z Lipia Mistrzami Powiatu w tenisie stołowym

Opublikowano: 10 stycznia, 2022 o 7:31 am   /   przez   /   komentarze (0)

13 grudnia 2021 r. w hali sportowej w Łącku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w indywidualnym tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło się 18 zawodniczek i 18 zawodników ze szkół podstawowych.

Turniej rozgrywany był systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, mecze do 3 wygranych setów.

Kolejność końcowa dziewcząt w turnieju:

M-ceImię i nazwiskoSzkoła PodstawowaNauczyciel
1.Oliwia PasońSP OlszankaWojciech Basta
2.Zuzanna TrojanSP 1 Kamionka WielkaSławomir Poremba
3.Nadia ZającSP ChomraniceJolanta Bukowiec
4.Aleksandra SurdzielSP LipieZygmunt Opiło
5.Julia ForyśSP WitowiceDaniel Kowalik
6.Maria PiksaSP Czarny PotokJan Mrówka
7.Gabriela NajduchSP ZagorzynMarta Chlipała
8.Paulina BombaSP LipieZygmunt Opiło
9 – 12.Emilia CedzidłoSP Czarny PotokJan Mrówka
Karolina KiełbasaSP MszalnicaPaweł Marszałek
Monika HołtośSP SiołkowejPiotr Fyda
Anna LitwińskaSP WitowiceDaniel Kowalik
13 – 16.Kornelia BednarczykSP ZagorzynMarta Chlipała
Paulina BastaSP LipieZygmunt Opiło
Anna GrońskaSP JazowskoGrażyna Grońska
Klaudia WeberSP ZagorzynMarta Chlipała
 17.Eryka DomekSP LipieZygmunt Opiło
Anna AugustynSP Roztoka-BrzezinyMarek Nowakowski

Kolejność chłopców w turnieju:

M-ceImię i nazwiskoSzkoła PodstawowaNauczyciel
1.Szymon MatusikSP LipieZygmunt Opiło
2.Maciej SyktusSP ŁąckoWitold Majerski
3.Andrzej KiełbasaSP 2 PtaszkowaTomasz kiełbasa
4.Michał MikulskiSP SiołkowaPiotr Fyda
5.Mateusz SzewczykSP NiskowaMarcin Jańczy
6.Bartosz GrońSP ZagorzynMarta Chlipała
7.Filip IgnaszewskiSP WitowiceDaniel Kowalik
8.Grzegorz GrońSP ZagorzynMarta Chlipała
9 – 12.Gracja GomółkaSP BrzeznaLeszek Kożuch
Oliwier SzczurekSP Gródek n/DJanusz Jurkowski
Jan KrawczykSP SzczereżDamian Kurzeja
Michał JelitoSP Królowa GórnaSławomir Konopecki
13 – 16.Krzysztof AleksanderSP Czarny PotokJan Mrówka
Filip TokarzSP 2 PtaszkowaTomasz Kiełbasa
Witold GurgulSP ŁąckoWitold Majerski
Oskar TomczukSP WitowiceDaniel Kowalik
17 – 18.Stanisław SowaSP WielogłowyKrzysztof Popiela
Kacper PorębskiSP LipieZygmunt Opiło

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a