Sport
Pierwsza siłownia „pod chmurką”
Przy kompleksie boisk sportowych „Orlik” ( ul. Bandurskiego) powstała pierwsza w Starym Sączu siłowania na świeżym powietrzu. Strefa aktywności fizycznej w tym rejonie to kolejny krok w zakresie uatrakcyjniania bazy rekreacyjnej w naszym mieście. Z siłowni korzystać mogą zarówno stali bywalcy tradycyjnych siłowni, jak i ci wszyscy, którzy z podobnym sprzętem nigdy wcześniej się nie zetknęli.
- fot.S.S
- fot.S.S
- fot. S.S
- fot.S.S












XX Jubileuszowy Festyn w Gołkowicach Górnych
Najsmaczniejsze wydarzenie w Polsce już 3–4 lipca! W Szczawnicy padnie kulinarny rekord bryndzówki!
Wielkie otwarcie basenów na Radwanowie
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm