Sport, Z ostatniej chwili

Piwniczna -Zdrój. Samorządowcy walczyli pod siatką

Opublikowano: 19 lutego, 2018 o 9:29 am   /   przez   /   komentarze (0)

10 drużyn rozegrało III Noworoczny Turniej Samorządowy w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn. Impreza odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Piwnicznej-Zdroju. Patronat nad imprezą objął starosta nowosądecki Marek Pławiak, a organizatorem wydarzenia była Komisja Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego na czele z radnym Stanisławem Sułkowskim.

Zwyciężyła drużyna reprezentująca samorząd Grybowa pokonując w zaciętej walce drużynę Straży Granicznej (II) i piłkarzy z Muszyny. Na IV miejscu znalazł się team z Miasta i Gminy Piwniczna. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Józef Kiełbasa ze zwycięskiej drużyny.

Ten turniej wpisał się już do kalendarza imprez sportowych Powiatu Nowosądeckiego i z roku na rok jest coraz więcej chętnych drużyn – mówił starosta nowosądecki Marek Pławiak, który oglądał mecze i wręczał nagrody. – Może się zdarzyć, że w przyszłym roku rozgrywki będą trwały dwa dni.

Starosta pogratulował wszystkim uczestnikom wspaniałej walki. Podziękował też burmistrzowi Piwnicznej – Zbigniewowi Janeczkowi oraz jego pracownikom za pomoc w organizacji turnieju. Podkreślił też zaangażowanie radnego powiatowego Stanisława Sułkowskiego.

W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu oraz samorządy gmin: Rytro, Piwniczna-Zdrój, Grybów, Łącko, Chełmiec, Muszyna, Straż Graniczna, Korzenna i Podegrodzie.

Nagrody wręczali: starosta nowosądecki Marek Pławiak, członek Zarządu Powiatu Marian Ryba, radny Tadeusz Zaremba i dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu Artur Rola. Na widowni nie zabrakło niezawodnej radnej powiatowej Barbary Szaroty i Mariana Dobosza. Swoją sportową wiedzą służył Marian Kuczaj, a na parkiecie zagrał m.in. członek Zarządu PN Franciszek Kantor oraz radni: Marek Kwiatkowski i Wiktor Durlak.

Starostwo Powiatowe.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a