Sport, Z ostatniej chwili

Policjanci i strażacy walczyli z urzędnikami

Opublikowano: 13 grudnia, 2017 o 7:42 am   /   przez   /   komentarze (0)

Dziewięć drużyn wystartowało w II Mikołajkowym Turnieju Samorządowym w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Mecze rozegrano w hali Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie. Siatkarzom kibicowali m.in. senator Stanisław Kogut, starosta nowosądecki Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk, a także powiatowi radni Józef Broński, Wiktor Durlak, Marek Kwiatkowski, Antoni Poręba oraz pomysłodawca turnieju Stanisław Sułkowski.

W tegorocznej edycji turnieju wystartowali reprezentanci Korzennej, Muszyny, Grybowa, Nawojowej, Rytra, Podegrodzia i Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Pod siatką o punkty walczyli także reprezentanci policji i straży pożarnej. Ostatecznie najlepsi okazali się siatkarze z Rytra. Drugie miejsce zdobyła drużyna policjantów, trzecie przypadło w udziale reprezentacji Starostwa.

Zarząd Powiatu wspiera wszelkie inicjatywy sportowe, także te służące integracji samorządowców – podkreślił starosta Marek Pławiak. – W październiku w Nawojowej odbyła się druga Spartakiada Samorządowa, podczas której urzędnicy rywalizowali zarówno na bieżni jak i w nieco bardziej oryginalnych konkurencjach, na przykład przeciąganiu liny czy cięciu drewna na czas. 

Fot. Paweł Szeliga/Starostwo Powiatowe NS

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a