Sport

Propozycje na III Edycję Starosądeckiej Ligi Orlika

Opublikowano: Styczeń 27, 2015 o 8:09 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Od ostatniego gwizdka II Edycji Starosądeckiej Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Starego Sącza minęło już 3 miesiące.

Emocje opadły, niektórzy zapadli w zimowy sen (schowali buty głęboko do szafy). Są też tacy uczestnicy naszych rozgrywek, którzy podtrzymują swoją sprawność fizyczną uprawiając futsal w pobliskich halach.

Nadszedł nowy rok i nowe wyzwania. Jednym z nich będzie organizacja III Edycji Starosądeckiej Ligi Orlika.

Organizatorzy pragną aby rozgrywki przyciągały nie tylko coraz więcej zawodników spragnionych emocji. Głównym celem przyświecającym III edycji będzie przyciągnięcie na boska „Orlik” kibiców i rodzin zawodników. Chcemy również aby coraz więcej piłkarzy -amatorów mogło podnosić swoją sprawność fizyczną w miłej atmosferze.

Aby to wszystko udało się zrealizować potrzebne są zmiany. Planujemy wprowadzić ograniczenia ligowe dla zawodników trenujących na co dzień w klubach piłkarskich.

Kolejnym celem jest zmobilizowanie jak największej ilości drużyn i zawodników z terenu Gminy Stary Sącz. Dlatego kolejną zmianą będzie wprowadzenie limitów dla zawodników spoza starosądecczyzny.

Celowo nie podajemy żadnych liczb ! Chcemy zaczerpnąć Waszych opinii na temat III edycji, zastrzeżeń, propozycji i wniosków z poprzednich rozgrywek. Oczywiście do organizatorów będzie należeć ostateczny wygląd regulaminu ale chętnie dowiemy się co zawodnicy mają do „napisania”. Niektóre rzeczy na pewno się nie zmienią. Między innymi kwestia kar i sędziowania. Stanowczy sędzia i zaostrzony regulamin pozwoliły wprowadzić na boiska porządek.

Co do formuły III Edycji SLO to nie możemy niczego obiecać. Wszystko jest uzależnione od ilości drużyn chętnych do gry. Może to być zarówno powtórka z II Edycji. Kolejnym pomysłem jest też zrobienie jednej ligi (14-15 zespołów), która po zakończeniu rozgrywek zostałaby podzielona na I i II ligę na kolejną Edycję.

Organizatorzy czekają na komentarze bogate w propozycję. Zobowiązują się z nimi zapoznać i rozważyć. Podejmując się organizacji takich rozgrywek ciąży na nich ogromna odpowiedzialność i obciążenie dlatego prosimy o wyrozumiałość.

 

Animatorzy: Jakub Bober/ Paweł Marduła

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a