Sport, Z ostatniej chwili

Rajdowiec Michał Ratajczyk ze wsparciem starosądeckiej firmy Complex

Opublikowano: 12 maja, 2024 o 9:52 am   /   przez   /   komentarze (0)

Tydzień po tym, jak zainaugurowano Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, do rywalizacji ruszyła także polska czołówka „górali”, żeby pojedynek o pierwsze punkty stoczyć na obiekcie w Miedzianej Górze. Pomiędzy 2i 4 maja, w wyjątkowych okolicznościach połączyły się światy wyścigów płaskich i wyścigów górskich. Bezkonkurencyjny na torze okazał się Michał Ratajczyk wspierany przez starosądecką firmę Complex.

Jesteśmy dumni, że Michał Ratajczyk po raz kolejny stanął na najwyższym podium i cieszymy się, że nasza firma może choć w części przyczynić się do tych sukcesówmówi Darek Konieczny z firmy Complex ze Starego Sącza –nasza firma wspiera także turniej Sokolika. Pytanie, dlaczego? Wspieramy młode, sportowe talenty ponieważ są naszą przyszłością.

W ten weekend Michał nie dał w ten swoim rywalom żadnych szans. Poza dwoma treningami, do których nie wystartował, wygrał wszystkie podjazdy – cztery wyścigowe i cztery treningowe (z sześciu, która znalazły się w harmonogramie I i II rundy GSMP).Na finałowym podjeździe kibice zobaczyli najbardziej zacięty pojedynek o zwycięstwo, z różnicą zaledwie 0,055 sekundy, ale cały czas na korzyść reprezentanta Daftracing.

Michał Ratajczyk już w pierwszym sobotnim wyścigu poprawił swój własny rekord trasy – który od soboty oficjalnie wynosi 01:24,164 sekundy i kontrolował sytuację do ostatniego metra finałowego podjazdu.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"