Sport

Run 4 a Smile! Biegnij po uśmiech gdziekolwiek jesteś!

Opublikowano: Czerwiec 6, 2020 o 7:23 am   /   przez   /   komentarze (0)

Społeczność akademicka WSB-NLU serdecznie zaprasza na VII edycję Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech. Run 4 a Smile to akcja charytatywna, której głównym punktem jest VII Międzynarodowy Bieg Charytatywny. W tym roku w dniach 6 – 7 czerwca 2020 uczestnicy pobiegną po uśmiech 6-letniego Stasia Gołębia, cierpiącego na rzadką chorobę genetyczną – zespól Kabuki.

Bieg nie może odbyć się jak co roku na terenie Miasteczka Galicyjskiego, więc proponujemy uczestnikom wzięcie udziału w wydarzeniu w sposób zindywidualizowany, wykorzystując aplikację internetową. Organizatorzy zachęcają wszystkich, którzy chcą wesprzeć Stasia i jego rodzinę, do pokonania dowolnej liczby kilometrów biegnąc, maszerując, jadąc na rowerze, rolkach, czy deskorolkach, w parkach, lasach, po ścieżkach rowerowych, bieżniach w naszych domach, ogrodach i na balkonach w dowolnym miejscu na Ziemi.

Każdy kto zarejestruje się na stronie i wpłaci cegiełkę, w wysokości minimum 10 zł, otrzyma mailowo numer startowy, który należy wydrukować we własnym zakresie i przyczepić do koszulki. Każda wpłata indywidualna, zostanie pomnożona dzięki hojności sponsorów. Dodatkowo dochód z akcji zostanie zwiększony dzięki licytacji przedmiotów na profilu Charytatywni Allegro. Zbiórka i licytacja zostanie przeprowadzona przez Stowarzyszenie Sursum Corda.

Tegoroczna edycja, to już siódma edycja projektu, przygotowywana przez międzynarodową grupę studentów WSB-NLU, przy wsparciu wielu partnerów. W ubiegłych latach uczestnicy biegli między innymi po uśmiech, który ofiarowali Dawidkowi Cebuli, Kacperkowi Matusikowi, Piotrusiowi Bajdelowi, Faustynce Pajor oraz Patrykowi Mrowcy oraz wsparli ogólnokrajową akcję Kilometry Dobra. Event cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników, jak również kwota zebranych funduszy, przeznaczanych corocznie w całości na cele charytatywne.

Nagrody:

Najważniejsza nagroda to uśmiech dziecka 🙂

Nagrody specjalne otrzymają uczestnicy, którzy:

  1. Przebiegną/przejdą najdłuższy dystans (w czasie maksymalnie 4 godzin).
  2. Przebiegną dystans 4 km w najkrótszym czasie.
  3. Przejadą najdłuższy dystans na rowerze/rolkach/deskorolkach (w czasie maksymalnie 4 godzin).
  4. Prześlą w wydarzeniu na FB najciekawsze zdjęcie z rywalizacji wraz z pozdrowienia dla Stasia #run4asmile bądź #biegpouśmiechStasia – wygrywa zdjęcie, które zdobędzie najwięcej lajków.
  5. Coś dla najmłodszych uczestników – wykonają rysunek dla Stasia i wraz ze zdjęciem prześlą w wydarzeniu na FB – wraz z pozdrowieniami dla Stasia #run4asmile bądź #biegpouśmiechStasia – zwycięzcę wyłoni sam Staś wraz z Rodzicami.

Wszelkie informacje na temat uczestnictwa w biegu dostępne są na stronie bieg.wsb-nlu.edu.pl
Link do rejestracji
Link do zbiórki dla uczestników biegu i wszystkich, którzy chcą wesprzeć Stasia i jego Rodzinę
Link do aukcji charytatywnej
Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a