Sport, Z ostatniej chwili

Samorządowcy grali w piłkę. Grybów najlepszy, Stary Sącz poza podium!

Opublikowano: 31 stycznia, 2017 o 7:59 am   /   przez   /   komentarze (18)

Osiem drużyn wzięło udział w I Noworocznym turnieju samorządowym w piłce siatkowej kobiet, który odbył się w Rytrze. Walka była zacięta. Zwyciężyła drużyna z Grybowa. W turnieju wzięła udział reprezentacja Urzędu Miejskiego w Starym Sączu.

Impreza odbywała się pod patronatem starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka i wójta Rytra Władysława Wnętrzaka.

Wszystkie drużyny grały bardzo ambitnie i fair play – mówił starosta Marek Pławiak. – Gratuluję zwycięstwa drużynie z Grybowa. Ta impreza na pewno wpisze się na stałe w powiatowy kalendarz.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem turnieju był radny powiatowy Stanisław Sułkowski.

Impreza odbyła się w ramach cyklu rozgrywek samorządowych – mówi radny Stanisław Sułkowski. – Z turnieju na turniej jest coraz więcej drużyn, które chcą wziąć udział w sportowych zmaganiach. Zapraszamy do współpracy wszystkie gminy i miasta Sądecczyzny.  

Zwyciężyła drużyna z Grybowa, II miejsce zdobyła Muszyna, III miejsce zajęło Rytra, IV – Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy od starosty Marka Pławiaka i wójta Rytra Władysława Wnętrzaka.

Stary Sącz reprezentowały: Paulina Szczecina (kapitan drużyny), Kinga Tischner, Edyta Janik-Swałtek, Dorota Klepacz, Barbara Porębska, Irena Kaczor. Nasze panie na boisku wspomagali Piotr Dyrek i Michał Kociołek.

W spotkaniu wzięli udział: starosta Marek Pławiak, wójt Rytra Władysław Wnętrzak, zastępca burmistrza Muszyny – Włodzimierz Tokarczyk, a także radni powiatowi: Maria Szarota, Marian Dobosz i Stanisław Sułkowski, radni gminy Rytro oraz dyrektorzy ze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

(olsz)

Fot. Maria Olszowska

Komentarze

Komentarze (18)

 • 31 stycznia, 2017 o 10:09 am Podatnik

  Mam pytanie : takie imprezy z udziałem urzędników pracujących za nasze podatki odbywają się w godzinach pracy, czy w prywatnym czasie ?

 • 31 stycznia, 2017 o 10:18 am Ala

  Udział w takiej imprezie to bardzo uciążliwe zadanie… Ale uspokoję Cię : było to w prywatnym czasie.

 • 31 stycznia, 2017 o 11:21 am archimedes

  Troskliwy podatniku, zawody odbyły się w sobotę od 9.00 do 16.00 więc spokojnie i każdy uczestnik dojechał tam na własny koszt. Poza tym oczywiście płacisz podatki, ale ktoś zajmuje się za ciebie budową dróg, chodników, oświatą itp.itd.

 • 31 stycznia, 2017 o 11:23 am Podatnik

  W takim razie po co bierzesz udział skoro takie uciążliwości ? Rozumiem chcesz przypodobać się burmistrzowi ? Hehehehe typowe podejście urzędnika —- a nóż awansik za udział w imprezce ? W prywatnej firmie nie ma takich uciążliwości – sport uprawiają ci co chcą i tylko prywatnie nie w czasie pracy !

 • 31 stycznia, 2017 o 11:24 am lakiluk

  Stary Sącz miął najładniejsze koszulki i w ogóle prezentował się najładniej:)

 • 31 stycznia, 2017 o 1:17 pm Podatnik

  Ok : drogi jakie mamy każdy widzi – tragedia, chodniki często prowadzą do nikąd- patrz rondo przy szałasie….a o państwowej oświacie lepiej nie mówić. W prywatnej szkole zajmowano by się uczniami a nie faktem ilu nauczycieli straci pracę po reformie. Także swoją urzędniczą troskę skieruj na wypłatę….i umycie szkalanek 14:45 🙂

 • 31 stycznia, 2017 o 1:52 pm Jarek

  Gratulacje dla całej drużyny. W kolejnej edycji będzie miejsce na pudle!!!

 • 31 stycznia, 2017 o 2:49 pm Anonim

  Pani z nr 1 świetne kolczyki

 • 31 stycznia, 2017 o 3:00 pm dociekliwy

  ..oczywiście po wyczerpującym turnieju woda mineralna i zimne frytki ?
  Absolutnie jakieś tam frykasy-ananasy,prawda?
  Wynajem hali,catering i wszelakie inne dobra opłaciły skrzaty?
  W takim razie cóż mnie,marnemu podatnikowi do tego…?

 • 31 stycznia, 2017 o 3:04 pm kim

  Z pomocą radia RM i sw Kinga na koszulce brak wygranej ? Za rok intencją za wygraną i księdza do składu z RM

 • 31 stycznia, 2017 o 3:20 pm kim

  Edwardo sędziował mecz i go sprzedał będziesz wyklety w rozgłośni RM ty kacyku

 • 31 stycznia, 2017 o 3:21 pm kim

  Edwardo sędziował mecz i go sprzedał będziesz wyklety w rozgłośni RM ty kacyku

 • 31 stycznia, 2017 o 3:31 pm kim

  Podatnik a czy ty w godzinach pracy tylko pracujesz a papieroski internet prywatne rozmowy z tel to w pracy czy w trakcie każdy musi mieć trochę Relax bo napewno ty nie pracujesz pełne 8 godzin chyba że byłeś strażnikiem obozu pracy

 • 31 stycznia, 2017 o 4:14 pm archimiedes

  Podatniku kochany, daleko mi do urzędu, ale do sportu bliżej. No i jeszcze nigdy nie piłem kawy w szklance, no ale nie wiem jakie tam u ciebie obyczaje.???? Co do dróg i chodników to nie tragizuj, nie jest idealnie, ale z roku na rok lepiej, co do oświaty – dzieci się uczą, kończą studia, pracują w dobrych prywatnych firmach, więc chyba nie jest tak źle. Te komentarze pachną trochę malkontenctwem???? Zresztą każdy nie tylko urzędnik może w prywatnym czasie mogą robić co im się żywnie podoba.

 • 31 stycznia, 2017 o 4:18 pm obywatelka

  Dociekliwemu i Kim chyba smog zaszkodził – nawet jak ktoś zagrał po prostu w siatkówkę to jest okazja żeby się powyżywać – uważajcie bo zbliża się wiosna wtedy drzewa zaczynają pylić, to też niebezpieczne dla zdrowia.

 • 31 stycznia, 2017 o 4:23 pm Green Flag

  Brawo za odwagę i występ, a „podatnicy” i dociekliwi w tym czasie zamiast pracować na produkt krajowy brutto dzień i noc siedzieli przed komputerami i produkowali hejt.

 • 31 stycznia, 2017 o 6:30 pm dociekliwy

  Pomimo iż smog niewątpliwie szkodzi,grywam i w siatkę i w nogę a czasami można mnie spotkać na kortach tenisowych.Wyżywam się świetnie.
  Pod gołym niebem,choć straszą smogiem..
  Ino że nie tylko dojazd sam sobie opłacam ale i strój sportowy,boisko,kort a także frytki i cole tudzież piwo.
  Taka drobna,zapewne dla Ciebie Obywatelko, niezauważalna różnica..

 • 31 stycznia, 2017 o 9:09 pm O lolmen

  Taaaaa 🙂 akurat do meczu w siatkówkę sie nadają. Tylko urwać sobie uszy.

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a