Sport

Samorządowcy grali w piłkę. Kto najlepszy?

Opublikowano: 5 marca, 2019 o 8:39 am   /   przez   /   komentarze (0)

Jedenaście drużyn rozegrało w sobotę IV Noworoczny Turniej Samorządowy w Halowej Piłce Nożnej Mężczyzn. Impreza pod patronatem starosty nowosądeckiego odbyła się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Piwnicznej-Zdroju. Organizatorem wydarzenia była Komisja Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego, którą kieruje radny Stanisław Sułkowski.

Turniej wpisał się już do kalendarza imprez sportowych powiatu i z roku na rok przybywa drużyn, chcących wziąć w nim udział. W tym roku były to zespoły reprezentujące Grybów, Kamionkę Wielką, Korzenną, Łącko, Muszynę, Piwniczną-Zdrój i Rytro. Drużyny wystawiły także Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu, Komenda Miejska PSP i Straż Graniczna.

Pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja Grybowa, która w finale pokonała policjantów. Trzecie miejsce zdobyli pogranicznicy, a czwarte przypadło w udziale zawodnikom z Rytra. 

Piłkarzom  kibicowali starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, który aktywnie włączył się w grę, członek Zarządu Powiatu Marian Dobosz, przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec (zagrał w drużynie Łącka), powiatowi radni Wiktor Durlak (bramkarz reprezentacji Grybowa), Franciszek Kantor, Stanisław Sułkowski i Tadeusz Zaremba.

Fot. Paweł Szeliga/Starostwo Powiatowe NS

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"