Sport

Siatkarki „Słowackiego” najlepsze w Powiecie!

Opublikowano: 8 marca, 2016 o 10:38 am   /   przez   /   komentarze (2)

7 marca br. w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Muszynie Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował Mistrzostwa powiatu Nowosądeckiego w siatkówce dziewcząt szkół gimnazjalnych.

W turnieju wystąpiły 4 zespoły (zwycięzcy zawodów międzygminnych): Gimnazjum w Grybowie, Gimnazjum w Starym Sączu, Publiczne Gimnazjum w Kamionce Wielkiej, Gimnazjum w Muszynie.
Zawody otworzyli Stanisław Sułkowski przewodniczący Komisji Turystyki i Sportu Rady Powiatu oraz Andrzej Gancarz radny powiatowy i jednocześnie dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Muszynie.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, sety rozgrywane były do 25 punktów, a spotkania do dwóch wygranych setów.

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyło Gimnazjum w Starym Sączu, które uzyskało jednocześnie awans na zawody rejonowe. Drugie miejsce zajęły gimnazjalistki z Grybowa, trzecie z Muszyny, a czwarte z Kamionki Wielkiej. Najlepszą zawodniczkę turnieju została Kinga Olszak z Gimnazjum w Starym Sączu.

Zwycięska drużyna występowała w składzie: Dominika Basta, Klaudia Kowalczyk, Julia Kruczek, Dominika Lachowska, Paulina Łatka, Marta Michalik, Kinga Olszak, Anna Orłowska, Karolina Plata, Kamila Skoczeń, Dominika Tobiasz, Partycja Wąchała.

Polub nas na Facebooku: Starosądeckie.info

Masz zdjęcie do tematu? Pisz na kontakt@starosadeckie.info

Jesteśmy też na Facebooku: Starosądeckie.info

źródło: Powiat Nowosądecki/ MOS

 

Komentarze

Komentarze (2)

  • 8 marca, 2016 o 11:18 am kibic

    Gratulacje, ale wybaczcie była by mara gdyby było inaczej. A tak na marginesie to jak można wrzucić do jednego worka gimnazja z 4 godz. wf-u z sos-em gdzie jest chyba 16 i to tylko siatkówki

  • 8 marca, 2016 o 12:40 pm dumna

    Jak to sie mówi: „życie jest brutalne!!” a z drugiej strony ilość godzin treningów, nie zawsze przekłada się na umiejętności, co trzeba brać dość poważnie pod uwagę!

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"