Sport

Siatkówka. Gimnazjum „Słowackiego” najlepsze w Gminie

Opublikowano: Luty 20, 2016 o 12:50 am   /   przez   /   komentarze (3)

16.02.2016 r. na hali przy Gimnazjum im. J. Słowackiego w Starym Sączu odbył się Turniej o Mistrzostwo Gminy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców .

W wyniku tej rywalizacji najlepszymi zawodnikami Gminy okazali się uczniowie gimnazjum „Słowackiego” w Starym Sączu, wygrywając zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców .

Dwa dni później ( 18.02.2016 r.) na hali sportowej w Piwnicznej został rozegrany międzygminny turniej. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt stanęły zespoły z Łomnicy , Jazowska i Starego Sącza. Uczennice „Słowackiego” ( reprezentacja składała się z uczennic biorących udział w SOS ) zdecydowanie wygrały tę rywalizację i zapewniły sobie prawo startu w zawodach powiatowych .
Chłopcy zmagali się z uczniami szkół z Jazowska , Rytra i Piwnicznej . Po zwycięstwach w dwóch pierwszych meczach musieli uznać wyższość zawodników z Piwnicznej i ostatecznie zajęli 2 miejsce .
Trenerami podczas tych rozgrywek byli Janusz Pasiut ( drużyna dziewcząt ) i Maciej Rejowski ( drużyna chłopców )

Gratulujemy sukcesów a dziewczynom życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Masz dla nas temat? Pisz na kontakt@starosadeckie.info

Jesteśmy też na Facebooku: Starosądeckie.info 

oprac. MR (Gimnazjum Słowackiego)

 

 

 

Komentarze

Komentarze (3)

  • Luty 20, 2016 o 9:32 am Anonim

    A w tych mistrzostwach gminy to tylko Stary Sącz był czy może jednak z kimś się zmagali. Wypadało by przedstawić pozostałe drużyny i ich miejsca. Chyba że to średniowiecze i przegranych się w pień wycina

  • Luty 20, 2016 o 11:06 am Anonim

    Wyznacznikiem pracy w sos powinny być wyniki rywalizacji z innymi sosami. Pracy w sosie nie można nawet porównać z pracą w klubie amatorskim (ilość treningów). Cieszyć się będziemy gdy takie wyniki osiągniemy w równożędnej walce z innymi sosami.

  • Luty 20, 2016 o 2:00 pm Jacobson

    Odpowiedzą jest fakt że w Finale Wojewódzkim Kadetek Starosądecki SOS mierzył się z innymi jak wiadomo z wspaniałym wynikiem „ZŁOTO” . Dziwny sposób myślenia może zabrońmy wszystkim którzy trenują uczestnictwa w zawodach szkolnych …. gdzie chcą pokazać się wśród swoich rówieśników. Treningi lub konsultacje stanowią otwartą formę zapraszamy do współpracy a nie do zbędnych komentarzy..

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a