Sport, Turniej sokolika U-10

Słynne PSG przyjedzie do Starego Sącza!

Opublikowano: 17 stycznia, 2020 o 10:51 am   /   przez   /   komentarze (0)

Paris Saint-Germain, jeden z największych europejskich klubów, potwierdziło swój udział w tegorocznej 10. edycji Turnieju Sokolika – Sokolik CUP U-10 o Puchar Firmy Wiśniowski.

Kiedy wydawało się , że proces naboru do jubileuszowego X Turnieju Sokolika dobiegł końca okazało się , że chęć udziału zgłosiło słynne PSGmówi Tomasz Popiela, koordynator turniejuKto śledzi europejską piłkę ten orientuje się co znaczy ten klub nie tylko we Francji ale również na świecie. To ,,top of the top’’ jeżeli chodzi o klubową piłkę nożną. Dzisiaj zbieramy owoce dziewięciu lat doświadczeń i ogromnej pracy wielu ludzi w budowę marki Sokolika. Kluby, które w przeszłości były w sferze naszych marzeń dzisiaj sami składają ofertę udziału w starosądeckim turnieju. Nie było by tego bez pomocy naszych sponsorów, władz miasta Stary Sącz, naszych koordynatorów w różnych częściach globu, ambasadorów, wolontariuszy. Aż strach pomyśleć jak ten turniej będzie jeszcze ewoluował. Przy takim wparciu jakie otrzymujemy ze wszystkich stron przyszłość wydaje się być nasza.

Kto by przypuszczał, że w zaledwie 8 tysięcznym Starym Sączu po płycie starosądeckiego ,,Sokoła”, gdzie na co dzień swoje mecze graja piłkarze V ligowego Sokoła, w czerwcu biegać będą zawodnicy największych klubów Europy?

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"