Sport, Z ostatniej chwili

Sokół idzie jak burza przez A Klasę!

Opublikowano: 1 października, 2017 o 6:57 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Piłkarze MKS Sokół Stary Sącz idą jak burza. Po pogromie Victorii Witowice Dolne 5:0 starosądeczanie umocnili się na pozycji lidera A-klasy.

Dzisiejsze spotkanie na stadionie w Starym Sączu rozpoczęło się o godz. 16. Faworytem spotkania byli gospodarze. Nie zawiedli. Strzelanie rozpoczęło się w 31 minucie od samobója Victorii. W 39 minucie Ćwik pewnie wykorzystał rzut karny. Po tym golu, przewaga piłkarzy Sokoła była coraz bardziej widoczna, czego efektem była jeszcze jedna bramka „do szatni” Wójcika (44′). W drugiej połowie jedno trafienie dołożył ponownie Wójcik (51′) i Kozłowski w 81 minucie spotkania.

Piłkarze Sokoła przewodzą tabeli sądeckiej A klasy.

Skład MKS Sokół Stary Sącz:  Kozłowski, Rusin, Kołodziej (Tokarczyk 45′), Bednarczyk (Banach 60′), Wojtas, Haza, Owsianka (Obrzud 72′), Wójcik (78′ Sierota), Głębocki (82′ Szczypta), Marduła P.

W kolejnym spotkaniu piłkarze zmierzą się na wyjeździe z drużyną LKS Ubiad.