Sport, Z ostatniej chwili

Sokół Stary Sącz. Cieszy punkt na wyjeździe

Opublikowano: 15 sierpnia, 2018 o 10:26 pm   /   przez   /   komentarze (3)

MKS Sokół Stary Sącz zremisował bezbramkowo z Ogniwem Piwniczna-Zdrój w 2 kolejce ligi okręgowej.

Początek meczu był bardzo wyrównany. Obie drużyny grały odważnie. Chwilę później gospodarze mogli wyjść na prowadzenie, ale piłka po ich strzale przeleciała koło słupka. W drugiej części gry sytuacja się odwróciła. W 70. minucie spotkania Sokół miał okazję sam na sam. Zabrakło niewiele by przesądzić o wygranej starosądeczan. Dodatkowo w 90 minucie, gospodarze grali w osłabieniu-sędzia podyktował czerwoną kartkę dla piłkarza Ogniwa (Robert Oleksy). Wynik do końca już nie uległ zmianie, choć okazji nie brakowało z obu stron.

Już w najbliższą sobotę (18 sierpnia) o godzinie 18:00 Sokół Stary Sącz zmierzy się na własnym boisku z Orzeł Wojnarowa.