Sport, Turniej sokolika U-10

Sokoliki zagrają z Atletico Madryt

Opublikowano: Styczeń 24, 2019 o 9:32 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wiadomość jaką otrzymali organizatorzy majowego turnieju „Termy Gorący Potok Cup U-9”  jest wielką niespodzianką i radością. W zawodach, gdzie wystąpią Sokoliki ze Starego Sącza zagra drużyna Atletico Madryt.

W jaki sposób podnieść poziom rywalizacji turnieju piłkarskiego, w którym udział wezmą Juventus Turyn, FC Porto, Borussia Dortmund, Hertha BSC Berlin, Stoke City FC, plus cała plejada najlepszych akademii piłkarskich z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy? Może zapewnić w nim udział 10-krotnego mistrza Hiszpanii, 10-krotnego zwycięzcy pucharu Hiszpanii, 3-krotnego zwycięzcy Ligii Europy, 3-krotnego finalisty Ligii Mistrzów, zespołu którego wartość rynkową piłkarzy grających w drużynie seniorów portal www.transfermarkt.pl wycenia na 875 milionów euro!!!? Może przekonać do przyjazdu do Zakopanego zespół akademii piłkarskiej, w której swoje kariery rozpoczynali Raul, Fernando Torres, Koke, David de Gea czy Alvaro Morata. – opowiada Tomasz Popiela ze Starego Sącza.

Szanowni Państwo, z prawdziwą dumą i radością informujemy, że Fundacja „Ja Też Mam Marzenia” tym razem spełniła, także jedno ze swoich marzeń – Atletico de Madrid uczestnikiem Turnieju Termy Gorący Potok Cup U-9!!! – dodaje koordynator turnieju –Sprowadzenie na obiekty Api Sport Areny popularnych „Los Colchoneros”, to zdecydowanie najtrudniejsze przedsięwzięcie w naszej historii.

Skala problemów z jakimi musimy się mierzyć przy tej okazji jest nieporównywalna do niczego co nas spotkało przy organizacji wcześniejszych turniejów. – stwierdza Tomasz Popiela. – Jednak uśmiech zawodników, którzy będą mieli okazję rywalizować z absolutną potęgą szkolenia dzieci na świecie jest wart tego by przełamywać kolejne bariery. Pobyt młodych piłkarzy z Madrytu w Polsce rozpisany jest praktycznie co do minuty, ale zdradzimy tajemnicę, że poza udziałem w samym turnieju udało się wygospodarować czas na sparing czerwono-białych („Los Rojiblancos”) z biało-czerwonymi, czyli z UKS Sokoliki Stary Sącz 2009.! Atletico de Madrid oczywiście staje się głównym faworytem do zwycięstwa w Turnieju Termy Gorący Potok Cup U-9.

Turniej odbędzie się na przełomie maja i czerwca w Zakopanem. Warto znaleźć czas by z bliski obserwować najlepszy turniej piłkarski kategorii U-9 w Polsce.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a