Sport

Sokolikowe Mikołajki 2014

Opublikowano: 16 grudnia, 2014 o 5:33 pm   /   przez   /   komentarze (1)

13 grudnia można też na sportowo, czyli Sokolikowe Mikołajki 2014!

Dzięki uprzejmości Dyrekcji starosądeckiego Gimnazjum im. J. Słowackiego zaprosiliśmy dzieci trenujące w naszym Klubie na Mikołajki. Dlatego w samo południe prawie wszystkie Sokoliki zebrały się na tradycyjnym mikołajkowym spotkaniu na sportowo-zabawowo. Trenerzy Paweł, Tomek i Maciej przygotowali bardzo ciekawe i zróżnicowane pod względem trudności konkurencje sprawnościowe. Każde dziecko mogło się więc sprawdzić na tle nie tylko swoich rówieśników, ale też porównać swoje umiejętności na tle kolegów młodszych i starszych. Bawiły się bowiem Sokoliki od rocznika 2002 aż do rocznika 2009! Cała Sokolikowa Rodzina! Dopisali również Sokolikowi Rodzice. Mało tego! Zaproszeni do zabawy razem z dziećmi, bardzo dzielnie i fachowo wspierali trenerów przy organizacji zabaw, notowaniu wyników i ich liczeniu. Nasze pociechy całkowicie pochłonęła więc zabawa i rywalizacja. Najmłodsi czujne jednak zerkali do kącika, w którym Mikołaj, jak wieść niesie wracający do Laponii z Preszowa, zawitał i do Starego Sącza zostawiając Sokolikom wór z prezentami. Zanim jednak paczki trafiły do rąk dzieci, trener Maciek – pełniący rolę sportowego mistrza ceremonii, ogłosił wyniki osiągane w poszczególnych konkurencjach. Najlepsi otrzymali słodkie upominki i … można było przejść do długo wyczekiwanej i słodkiej chwili, czyli zaglądnięcia do mikołajkowych paczek. Ciekawa sprawa, bo Mikołaj zostawił również prezenty dla trenerów, uznał ich najwyraźniej za ciut tylko większe dzieci, od tych, którym tradycyjnie prezenty zostawia. A może to po prostu dlatego, że trenerzy, jak nikt inny, bardzo w istnienie Mikołaja wierzą … Cóż, zostawmy lepiej zamysły świętego w spokoju i nie próbujmy ich odgadywać. Bardzo szybko minęło to tegoroczne mikołajkowe popołudnie.

Jako, że czas świąteczny, to od zarządu i całego zespołu trenerskiego wszystkim Sokolikom, Rodzicom i Sokolikowym Rodzinom, zostały złożone świąteczne bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia.

Patronat medialny nad imprezą objęło Starosadeckie.info, portal informacyjny, którego głównym celem  jest informowanie mieszkańców o tym co dzieje się w regionie. Korzystając z okazji życzymy portalowi milionowych odwiedzin, samych dobrych informacji, ciekawych tematów i ludzkiej życzliwości. Takiej choćby, jaką cieszy się działalność UKS Sokoliki.

Wesołych Świąt!

 

UKS Sokoliki

Komentarze

Komentarze (1)

  • 13 grudnia, 2014 o 9:23 pm ona

    Gratulacje dla Organizatorów i Wszystkich Sokolików:) Bardzo fajna impreza! Oby więcej takich imprez….

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"