Sport

Stary Sącz stolicą dziecięcego futbolu! Ruszył V Międzynarodowy Turniej Sokolika

Opublikowano: Czerwiec 5, 2015 o 10:31 pm   /   przez   /   komentarze (5)

Przez 3 dni Stary Sącz będzie stolicą dziecięcego futbolu. 24 drużyny z 6 państw zaprezentowały się dzisiaj na płycie Starosądeckiego Rynku i po odegraniu hymnów 6 państw przez Orkiestrę Reprezentacyjną Straży Granicznej otwarto V Międzynarodowy Turniej Sokolika.

Na oficjalnym otwarciu pojawili się: poseł Andrzej Czerwiński, burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, wiceburmistrz Kazimierz Gizicki, Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Zielińska, Wiesław Kosowski -dyrektor hotelu Perła Południa, który ufundował główną nagrodę turnieju (pobyt weekendowy w Perle Południa w Rytrze), Stanisław Krzyżak -właściciel Słonecznej Tłoczni (ambasador turnieju), Radny Rady Miejskiej Starego Sącza Andrzej Zych a także Starosądeckie Tamburmajorki.

Bardzo serdecznie chciałbym Wszystkich powitać w Starym Sączu na V Międzynarodowym Turnieju Sokolika. Mam nadzieję, że pogoda i warunki a także sportowa rywalizacja i przygody, które Organizatorzy przygotowali dla Was sprawią, że ten czas będzie niezapomniany. Bardzo się cieszymy z Waszego przyjazdu i życzymy Wam zdrowej i radosnej rywalizacjimówił burmistrz Jacek Lelekchciałbym także podziękować organizatorom turnieju- wspaniałemu zespołowi- ludziom, którzy dla Was to wszystko przygotowali.Witajcie w Starym Sączu.

rKRa2A7GU3Lh0NM_ckSDEZ-vGgsyzZblj1rpDmAuOrE

Miała Polska stolicę w Gnieznie, miała w Krakowie, ma w Warszawie a od dzisiaj będzie miała stolicę futbolu dziecięcego w Starym Sączu -powiedział poseł Andrzej Czerwiński –życzę zaangażowania i ambicji. Wygra tylko jeden ale każdy, który będzie uczestniczył niech da wzór prawdziwym seniorom jak sportowo się walczy, jak czasem schodzi się boiska z ostatnim tchnieniem sił. Wszystkiego najlepszego.

91i-IqYqVyyXWRu1v76op7hRWOouS-1s4ridJc-PYa0

Już jutro boisko przy ulicy Bandurskiego w Starym Sączu przeżyje prawdziwe oblężenie. Od godziny 9:00 rozpoczynają się pierwsze mecze a inauguracyjne spotkanie rozegrają UKS Sokoliki Stary Sącz.

Do zobaczenia o 9:00. Nie może Was zabraknąć!

 

fot. Krzysztof Brzęczek

Poniżej prezentujemy harmonogram jutrzejszych rozgrywek.

Starosądeckie.info patronatem medialnym V Międzynarodowego Turnieju Sokolika.

Komentarze

Komentarze (5)

 • Czerwiec 5, 2015 o 10:49 pm ola

  Wspaniale. Brawo!

 • Czerwiec 5, 2015 o 10:49 pm Anonim

  to się nazywa organizacja. super. pozazdrościć

 • Czerwiec 5, 2015 o 10:50 pm nowy sącz

  Tyle drużyn. Przepięknie. W Starym Sączu potrafią. Gratuluję!

 • Czerwiec 5, 2015 o 10:51 pm mikser

  trzymamy kciuki niech wygra najlepszy! pogoda zamówiona i jutro jesteśmy na stadionie. do zobaczenia

 • Czerwiec 5, 2015 o 10:52 pm jan

  nie znam lepiej grającej orkiestry od Reprezentacyjnej Orkiestry Straży Granicznej. Panowie szacun. Brawa dla Organizatorów. z pompą i na bogato!

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a