Sport, Z ostatniej chwili

Ten weekend należał do drużyn Sokoła!

Opublikowano: Maj 13, 2019 o 1:25 pm   /   przez   /   komentarze (0)

W ten weekend 4 drużyny miejscowego Sokoła rozgrywały swoje spotkania. Wszystkie okazały się zwycięstwem. Dobra passa piłkarzy ze Starego Sącza trwa.

Na pierwszy strzał -23 kolejka klasy okręgowej:

Łużna -Sokół 1:2

Na mecz do Łużnej wybraliśmy się z planem zgarnięcia pełnej puli. Założony cel komplikowały trochę braki kadrowe jak i wysoka dyspozycja gospodarzy na swoim „specyficznym” obiekcie. Ostatnie domowe zwycięstwo nad Wierchami budziło respekt, ale i motywowało do walki –relacjonuje trener Jakub BoberMecz agresywniej rozpoczęli gospodarze, to jednak my mieliśmy pierwszą 100% sytuację Wojtka Burchela. Zabrakło niewiele,a w konsekwencji kontry tracimy bramkę po rzucie karnym. Specyfika boiska nie pozwalała na finezję i mecz obfitował głównie we fragmenty twardej gry, faule i niedokładności.Z biegiem czasu przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem. Gospodarze spuścili z tonu,a efektem dobrej gry była bramka z rzutu wolnego autorstwa Mateusza Kozłowskiego. Składna akcja zespołowa przyniosła nam bramkę na 2:1. To wprowadziło jeszcze więcej nerwowości w poczynania gospodarzy. Gra znowu się zaostrzyła, jednak ataki Łużnej ograniczały się głównie do długich piłek w pole karne. Dobra dyspozycja bloku defensywnego nie pozwoliła na stratę drugiej bramki. Pozostaje niedosyt,bo mieliśmy kilka dogodnych okazji do podwyższenia wyniku. Cieszymy się ze zwycięstwa na bardzo trudnym terenie. Gratuluję i dziękuję całemu zespołowi za zwycięstwo i zdrowie zostawione na boisku !

LKS Łużna – Sokół Stary Sącz 1:2 (1:0) Bramki: Konrad Drożdż 7’ (k) – Mateusz Kozłowski 47, 52.

Łużna: Janik – Łażeński, P.Marynowski, Bystrowicz, Piecuch, P.Rząca, M.Marynowski, Okarma ( 55 Poręba), Rura (25 T.Marynowski), Drożdż, T.Rząca.

Sokół: Pająk – Owsianka (73 R.Burchel, 87 Gryźlak), Wojtas, Bocheński, Rusin, Stępka, Witowski, Marduła, Kozłowski, Bednarczyk (50 Ćwik), W.Burchel.

Żółte kartki: M.Marynowski, Łażeński, T.Marynowski, Janik, Rząca – Owsianka

 

I. Liga Młodzików 
LKS Łużna 1-4 Sokół Stary Sącz
Bramki:
Jakub Janczura ⚽️
Piotr Zarabski ⚽️⚽️⚽️
Trener: Nikodem Kołodziej

II. Liga Trampkarzy 
Sokół Stary Sącz 8:0 Polany Berest
Bramki:
Oskar Baraściak ⚽️⚽️⚽️
Adam Majewski ⚽️⚽️
Arkadiusz Świgut ⚽️⚽️
Patryk Ciapała ⚽️
Trener: Krystian Owsianka

I. Liga Juniorów Starszych
Wicher Mogilno 0-10 Sokół
Mecz przerwany w 36 minucie (zdekompletowanie drużyny)

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a