Sport, Turniej sokolika U-10, Z ostatniej chwili

Tomasz Popiela odznaczony Złotym Jabłkiem Sądeckim

Opublikowano: 11 lutego, 2020 o 5:56 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Tomasz Popiela, prezes Fundacji Ja Też Mam Marzenia i dyrektor Turnieju Sokolika w Starym Sączu został uhonorowany Złotym Jabłkiem Sądeckim przez Starostę Marka Kwiatkowskiego podczas uroczystej Gali Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2019 roku. 

Złote Jabłko Sądeckie jest podziękowaniem dla Tomasza Popieli za pracę społeczną na rzecz rozwoju piłki nożnej na Sądecczyźnie, za zaangażowanie w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży oraz promocję zdrowego stylu życia na Ziemi Sądeckiej.

Tomasz Popiela został doceniony za wybitne osiągnięcia w kształtowaniu postaw młodego pokolenia, krzewieniu ducha sportu następnych pokoleń oraz działalność na rzecz promocji Sądecczyzny na arenie międzynarodowej. Dla wyróżnionego to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i cel życia. Tomasz jest koordynatorem największego międzynarodowego turnieju piłki nożnej dla 10-latków w Polsce. W tym roku w czerwcu w Starym Sączu i Barcicach zobaczymy ponad 700 zawodników z kilkunastu krajów Świata. Sokolik to marka sama w sobie!

Podczas gali Starosta Marek Kwiatkowski nagrodził Złotymi Jabłkami Sądeckimi także Łukasza Frączka i Jarosława Baziaka, dziękując im za zaangażowanie w promowanie sportu w regionie.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"