Sport, Z ostatniej chwili

Trwa glosowanie SMS, wybieramy sportowca Sądecczyzny !

Opublikowano: 6 stycznia, 2022 o 11:01 am   /   przez   /   komentarze (0)

5 stycznia rozpoczęło się głosowanie w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku. Kibice, kluby sportowe oraz instytucje zgłosiły w tej edycji ponad 100 kandydatów! To rekord w 19 letniej historii tego konkursu. Rozpoczął się 1 etap Plebiscytu, z którego wybierzemy Finalistów.

Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 72480 SMS o treści TYP.SR.X w miejsce X wpisując symbol oznaczający wybraną opcję. Koszt wysłania SMSa to 2.46 zł z VATem.

LISTA osób i nr głosowania TUTAJ

Regulamin Plebiscytu dostępny jest na stronie www.dlamiastans.pl w zakładce Sportowiec2021.

Poniżej ista wszystkich sportowców oraz dyscypliny jakie uprawiają.

1.Michał Bołoz- sporty walki

2.Patrycja Florek- narciarstwo

3.Przemysław Tobiasz- sporty walki

4.Nikodem Święs- sporty walki

5.Kamil Śliwa- sporty walki

6.Maciej Kucharski- siatkówka

7.Szymon Sobczyk- siatkówka

8.Szymon Nalepa- siatkówka

9.Fabian Rokita- siatkówka

10.Bartłomiej Szyszka- siatkówka

11.Mateusz Drzyzga-sporty motorowe

12.Kamil Ogorzały- piłka nożna

13.Kamil Myszkowski- sporty walki

14.Dominik Jazic- sporty motorowe

15.Krzysztof Kuszewski- sporty motorowe

16.Joanna Mucha- sporty walki

17.Patryk Szczerba- sporty walki

18.Julia Niewiadomska- sporty walki

19.Kacper Dudczak- lekkoatletyka

20.Michał Dudczak-lekkoatletyka

21.Kacper Niepsuj- sporty walki

22.Karolina Sekuła- karate

23.Klaudia Kowalska- karate

24.Klaudia Zwolińska- kajakarstwo górskie

25.Grzegorz Hedwig – kajakarstwo górskie

26.Gabriela Migda- sporty walki

27.Anita Romuzga- piłka nożna

28.Kamil Szkaradek- sporty walki

29.Wiktoria Bomba- podnoszenie ciężarów

30.Dominika Danek- kajakarstwo górskie

31.Michał Ciagło– kajakarstwo górskie

32.Hanna Danek- kajakarstwo górskie

33.Zuzanna Piprek- kajakarstwo górskie

34.Aleksandra Danek- kajakarstwo górskie

35.Piotr Biernat- kajakarstwo górskie

36.Marcel Leśniak- kajakarstwo górskie

37.Joachim Jabłoński- kajakarstwo górskie

38.Dariusz Popiela- kajakarstwo górskie

39.Katarzyna Liber- kajakarstwo górskie

40.Jakub Słowik- piłka nożna

41.Dominika Potoniec- taekwondo

42.Anna Bodziony – lekkoatletyka

43.Beata Kowalczyk- piłka ręczna

44.Jakub Olszewski- siatkówka

45.Robert Ruchała- sporty walki

46.Monika Gruca- piłka ręczna

47.Katarzyna Kawa- tenis ziemny

48.Damian Chmiel- piłka nożna

49.Michał Walski- piłka nożna

50.Dawid Blanik- piłka nożna

51.Małgorzata Myjak- podnoszenie ciężarów

52.Piotr Jurkowski- sporty motorowe

53.Justyna Migacz- taniec sportowy

54.Natalia Migacz- taniec sportowy

55.Oliwia Wróbel- narciarstwo

56.Szymon Bębenek- narciarstwo

57. Rubén López Huesca- piłka nożna

58.Paulina Piksa- piłka nożna

59.Marek Samek- saneczkarstwo

60.Natalia Wojnarowska- saneczkarstwo

61.Kamil Baran- piłka nożna

62.Patryk Janik- piłka nożna

63.Jakub Leśniak- piłka nożna

64.Stanisław Baum- kajakarstwo górskie

65.Kamil Dziedzina- saneczkarstwo

66.Paweł Zygmunt- hokej na lodzie

67.Patryk Krężolek- hokej na lodzie

68.Karol Matras- piłka nożna

69.Tomasz Boczek- piłka nożna

70.Szymon Dziedzina- piłka nożna 

71.Piotr Wójs – piłka nożna

72.Paweł Pławecki – piłka nożna

73.Miłosz Kałahur – piłka nożna

74.Konrad Krasiński – piłka nożna

75.Kamil Palacz- piłka nożna

76.Kacper Żuchowicz – piłka nożna

77.Sebastian Leśniak- piłka nożna (nie ma)

78.Jakub Kowalski- piłka nożna

79.Kacper Skrzatek- piłka nożna

80.Dawid Dyląg- piłka nożna

81.Paulina Tomasiak- piłka nożna

82.Daniel Stawiarski- sporty motorowe

83.Ida Talanda- hokej na lodzie

84.Marlon Wróbel- hokej na lodzie

85.Wiktoria Gogoc-hokej na lodzie

86.Jakub Wilk- hokej na lodzie

87.Agnieszka Skalniak-Sójka- kolarstwo

88.Damian Tyczyński- hokej na lodzie

89.Oliwier Tumidalski-hokej na lodzie

90.Kacper Salabura-sporty walki

91.Marcin Siemaszko-rugby

92.Ida Talanda-hokej na lodzie

93.Grzegorz Kędzierski-karate

94.Zuzanna Olszewska-siatkówka

95.Adrian Sobczyk- siatkówka

96.Maciej Nowowsiak-siatkowka

97.Kacper Wasilewski-siatkówka

98.Miłosz Hebda- siatkówka

99.Damian Kogut- siatkówka

100.Maciej Korzym- kicboxing

101. Błażej Legutko- siatkówka

102. Gabriel Leśniak- kajakarstwo górskie

103. Rafael Alexandre Romão Victor- piłka nożna

104. Michal Piter-Bučko- piłka nożna

105. Jakub Niemas- piłka nożna

106. Sebastian Rejentowicz- piłka nożna

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a