Spotkanie w Legnicy miało swoją dramaturgię, ale wygraliśmy i to się liczy – stwierdza trener Sandecji Radosław Mroczkowski. – Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze i przez 20 minut rywale mieli spore problemy. Później było nieco gorzej i dlatego dokonałem kilku zmian. Efekt był taki, że wygraliśmy. Po tym spotkaniu krystalizuje się kilka pomysłów, jeśli chodzi o ustawienie zespołu na przyszłość. Mecz z Wisłą Płock nie będzie łatwy, ale w lidze nic nie będzie łatwe. W piątek po treningu i obiedzie jedziemy do Niecieczy.

Ekstraklasa
V kolejka
11.08 – piątek
Legia Warszawa – Piast Gliwice, 3:1
12.08 – sobota
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Płock, godz. 15:30, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

15.08 – wtorek
Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, 15:30 (przełożony ze względu na meczu PP Arka – Śląsk)

Mecz Pucharu Polski pomiędzy zespołem z Gdyni a wrocławianami odbył się 10.08. Było to niezwykle ciekawe widowisko. Śląsk w ciągu niespełna dwóch minut strzelił dwa gole i to tuż przed końcem pierwszej połowy. Po zmianie stron zaatakowała Arka doprowadzając do remisu, by w dogrywce ograć rywali. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla gdynian.
W drugim meczu PP, również po dogrywce Korona pokonała Zagłębie Sosnowiec 2:1.