Sport

Właściciele siłowni i basenów strajkują!

Opublikowano: Październik 18, 2020 o 9:30 am   /   przez   /   komentarze (0)

Polska Federacja Fitness jest przerażona najnowszymi obostrzeniami, według których od soboty 17 października w całej Polsce zostały zamknięte siłownie i baseny. 

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w czwartek (15 października) premier i minister zdrowia zapowiedzieli, że wśród restrykcji, które zaczną obowiązywać, jest nakaz zamknięcia siłowni i basenów. Branża jest przerażona i nie ukrywa, że może nie przetrwać kolejnych miesięcy bez pracy lub wsparcia finansowego. W Warszawie odbył się protest, który przeniósł się do Internetu.

Czy branże, które najbardziej zostaną dotknięte nowymi obostrzeniami będą mogły liczyć na wsparcie ze strony państwa? Premier odpowiedział na to pytanie podczas konferencji prasowej!

W odniesieniu do pewnych, najbardziej dotkniętych branż będą takie działania również prowadzone. Zwłaszcza że są branże, które już teraz, od tego momentu, będą w trudniejszym położeniu niż inne. To są takie branże jak turystyczna, restauracyjna, gastronomiczna. Będziemy z tymi branżami dyskutować, w jaki sposób w najbliższych kilku miesiącach, do czasu lekarstwa bądź szczepionki, przetrwać w najlepszym możliwym kształcie dla gospodarki – zapowiedział premier.

Waszym zdaniem zamykanie siłowni i basenów to dobry sposób na walkę z koronawirusem?

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a