Sport, Z ostatniej chwili

Wybieramy najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny

Opublikowano: Styczeń 7, 2018 o 9:44 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wybieramy najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny 2017 roku. Na liście znajduje się 91 nazwisk  sportowców z terenu miasta Nowego Sącza i powiatów nowosądeckiego, gorlickiego i limanowskiego. 

Organizatorzy mogą również ufundować nagrody innych kategoriach, np. Trener Roku, Nauczyciel Roku i Sportowa Nadzieja Roku oraz wytypować najlepszych (niekoniecznie najpopularniejszych) sportowców. Wyniki podawane są online w formie wykresów pod podanym poniżej linkiem.

[lista sportowców i wyniki]

Jak podkreślają organizatorzy, jest to już piętnasta edycja plebiscytu. – Liczba zgłoszeń do plebiscytu pokazuje, jak dużym cieszy on się zainteresowaniem. Sądecczyzna jest bogata w sportowe talenty, a my pomagamy im w pokazaniu się szerszej publiczności, więc można to nazwać promocją –  mówi Tomasz Michałowski.
Głosowanie na kandydatów odbywa się za pomocą SMS oraz kart pocztowych nadesłanych droga pocztową na adres organizatora, tj. Stowarzyszenia DLA MIASTA, ul. Wyszyńskiego 3, 33-300 Nowy Sącz. Jedna kartka równa się jeden głos.
Pierwszy etap plebiscytu potrwa do 16 stycznia, drugi od 17 do 25 stycznia. W drugim etapie będzie można głosować na sportowców, którzy otrzymali największą liczbę głosów. Finał plebiscytu zaplanowano na początek lutego. Sylwetki wszystkich sportowców można znaleźć w sądeckich mediach. Są to zarówno sportowcy występujący w klubach z naszego regionu jak i sądeczanie występujący poza Sądecczyzną. Regulamin plebiscytu można znaleźć pod linkiem poniżej.
[regulamin plebiscytu]
nowysacz.pl

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a