Sport

Z Krynicy do… Korei

Opublikowano: 5 października, 2023 o 6:37 am   /   przez   /   komentarze (0)

Za dwa ruszają pierwsze międzynarodowe zawody ICU WORLD CUP 2023 w Korei Południowej. W kadrze Polski na te zawody znalazł się  Cheer Hip Hop Double – Karolina i Roksana WDS z Krynicy-Zdroju.

Zawody będą się odbywać w dniach 6-8 października 2023 r. – Duet od trzech lat należy do Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu i na swoim koncie ma już wiele osiągnięć, m.in.: trzykrotny tytuł Mistrza Polski, sukcesy na Grand Prix Polski oraz występ na arenie międzynarodowej na Mistrzostwach Świata ICU WORLDS Orlando 2022.

Duet tworzą: Karolina Wolak, właścicielka i trenerka Fruciaki, absolwentka ZSP im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju oraz Roksana Majda uczennica 4abp LO – tegoroczna nasza maturzystka mówi Maria Aleksander-Pisz dyrektor szkoły. Samodyscyplina, pracowitość, samodoskonalenie, pewność siebie, nieustępliwość, waleczność, ambicja i wielka pokora to te cechy charakteryzują nasze zawodniczki.

 Czy to duet doskonały? – Na pewno zgrany. Treningi przychodzą nam z wielką łatwością. Jestem trenerem, choreografem i zawodnikiem, to nie jest proste zadanie, jednak z Roksaną dogadujemy się bez słów. Jesteśmy szybkie, dynamiczne i spontaniczne. Robimy to, co podpowiada nam serce. Po ciężkich problemach zdrowotnych wracamy do gry! Dołożymy wszelkich starań, by barwy biało-czerwone były zapamiętane  – mówi Karolina Wolak przed rozpoczynającymi się zawodami. 

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"