Sport, Z ostatniej chwili

Zespół Szkół w Marcinkowicach: srebro na saneczkach!

Opublikowano: 20 lutego, 2021 o 1:25 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Uczniowie Zespołu Szkół w Marcinkowicach świetnie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym. Impreza odbyła się w Karpaczu.


Patryk Pietrzak (kl. IId LO o profilu Bezpieczeństwo Publiczne), Natalia Wojnarowska (absolwentki kl. IIIa LO o profilu Przysposobienie Wojskowe), Marek Samek i Kamil Dziecina zajęli II miejsce w konkurencji drużynowej w Mistrzostwach Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym organizowanych przez Polski Związek Sportów Saneczkowych w Karpaczu.

– Jesteśmy dumni z naszych uczniów – mówi Iwona Sikorska, dyrektor ZS w Marcinkowicach. – Ta konkurencja wymagała współpracy całej grupy i świetnego przygotowania fizycznego. Gratulujemy także wytrwałości i saneczkarskich umiejętności Ewelinie Bałuszyńskiej, Annie Kowalczyk, Klaudii Dudzie i Przemysławowi Tokarskiemu z klasy IId naszego Liceum.

Młodzież rozwija swoje pasje w Klasie sportowej prowadzone w marcinkowickiej szkole. A saneczkarstwo trenuje pod okiem Kamila Malickiego i ekipy z UKS Tajfun i Polskiego Związku Sportów Saneczkowych.

Fot. nie-codzienna fotografia

Komentarze

Partnerzy

gniazdo
herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a