Uncategorized, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Bestialsko przywiązany do drzewa pies walczy o życie. Człowiek zgotował mu piekło na ziemi!

Opublikowano: 27 listopada, 2020 o 3:57 pm   /   przez   /   komentarze (0)
UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

 

Przywiązany do drzewa sznurkiem czekał na ratunek. Pętla zaciskowa przy każdej próbie uwolnienia wbijała się w szyje, aż do kości. Przecięła mięśnie i zatrzymała się na tchawicy. Głodnego i okaleczonego 6 miesięcznego psa znaleziono w lesie w Maszkowicach (gmina Łącko). Sprawę bada już Policja, ale ludzi dobrego serca prosimy o pomoc w ustaleniu sprawcy, który zgotował zwierzęciu tak okrutny los. 

Psa przywiązano sznurkiem z pętlą. Każdy ruch zwierzęcia powodował, że sznurek coraz bardziej zaciskał się na jego szyimówi w rozmowie  naszym portalem pani Maria Kozieńska, wolontariuszka, która zaangażowana jest w pomoc zwierzętomJego skowyt usłyszała jedna z pań, która podczas prac polowych natychmiast zareagowała. Clifford, bo takie otrzymał imię,  trafił pod opiekę weterynarzy i teraz przechodzi długi i żmudny proces leczenia. Ponad 3 godziny trwało szycie ran. Oczywiście zgłosili się do nas ludzie dobrego serce, którzy chcą dać Cliffordowi drugi dom, ale przed nim jeszcze długotrwałe leczenie. 

Na razie Clifford przebywa pod bardzo dobrą opieką weterynarza w Kamienicy. Dostaje antybiotyki, regularnie ma zmieniane opatrunki.

PROSIMY WSZYSTKICH O POMOC!!!! Osoby które mają jakiekolwiek informacje na temat oprawcy psa proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji. Możecie także pisać do naszego portalu na adres: kontakt@starosadeckie.info bądź na Facebooku: Starosadeckie.info 

BĘDZEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDĄ INFORMACJĘ!
UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA!!!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a