Kultura, Uncategorized

Kinematograf w Starym Sączu

Opublikowano: 12 listopada, 2017 o 9:39 am   /   przez   /   komentarze (3)

W starosądeckim Sokole ruszył Klub Filmowy „Kinematograf”. Swój autorski klub filmowy prowadzi młody filmoznawca Filip Nowak.

W naszym klubie chodzi o propagowanie szeroko rozumianej kultury filmowej -mówi Filip Nowak -Będziemy prezentować zarówno dzieła cieszące się powszechny uznaniem, jak i dotychczas pominięte, a niewątpliwie wartościowe filmy. Chcemy nie tylko przypominać najlepsze produkcje, ale również odkrywać nieznane oblicze kina.

Spotkania z filmem odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.00. Całoroczna karta klubowa kosztuje w promocji tylko 10 zł ( do nabycia w kasie kina, w każdy czwartek przed seansem).

 

Komentarze

Komentarze (3)

 • 12 listopada, 2017 o 10:07 am Bryjowiak

  Zacznijcie lepiej puszczać filmy takie jak w Sokole czy Heliosie, żeby ludzie nie musieli jeździć do Nowego Sącza. Wiem, że Stary Sącz to nie Nowy Sącz, ale może warto spróbować….
  Panie Dyrektorze rób Pan w końcu coś, a nie tylko Pannonice Folk Festiwal, Starosądecki Festiwal Muzyki Dawnej oraz branie wypłaty co miesiąc !!!
  Co w tym mieście robi się dla młodzieży młodszej i starszej ?
  NIC !!! ZERO !!! BO PO CO !!!
  Więc po co nam Ośrodek Kultury, Pan Dyrektor ….. POZWALNIAĆ ….. zaoszczędzi Urząd Miasta kasę …. a organizację różnorakich imprez i festiwali zlecić jakiejś agencji artystycznej ….
  Jasne Proste i Logiczne czyli w skrócie JPL

 • 12 listopada, 2017 o 1:39 pm Anonim

  Scyro prowda!

 • 13 listopada, 2017 o 5:21 pm San Escobar

  Weź „chłopie” wróć do szkoły, naucz się czytać i pisać. Dowiesz się w niej co znaczy słowo „kultura” co to jest działalność kulturalna, społeczna itp itd. Dowiesz się wtedy że życie nie polega tylko na popijaniu colą popcornu spożywanego przy oglądaniu setnego ciała wylatującego w powietrze podczas amerykańskiej „poprodukcji”. Że inteligentni ambitni ludzie potrzebują czegoś więcej niż tylko marzeń o zakupach w Ikei i wiedzą co to restauracja a nie gumiaki w McDonalds. Dowiesz się że świat może być naprawdę interesujący jeśli tylko się postarasz. Mówię Ci…. zrozumiesz wiele…

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a