Uncategorized, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Mała wojowniczka Matylda powiększyła grono Aniołków

Opublikowano: 4 czerwca, 2022 o 8:47 am   /   przez   /   komentarze (0)

Nasze serca pękły . Nasza dzielna Wojowniczka Matylda Różak odeszła do Aniołów.

Matylda Różak urodziła się z poważną chorobą i od pierwszych dni walczyła o życie. Zdiagnozowano wodonercze lewej nerki, zespół di’George oraz refluks przewodu pokarmowego, który doprowadzał dziewczynkę do poważnych bezdechów, będących zagrożeniem dla życia. Konieczka była kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Rodzinie udało się zebrać ponad 7 mln złotych. Potem okazało się, że dziewczynka otrzymała decyzję o refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Kilka dni temu Matylda przeszła w Stanach Zjednoczonych bardzo skomplikowaną operację. Niestety pojawiły się komplikację. Dziewczynki nie udało się uratować.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

Wczoraj Rodzice Matyldy napisali:

Kochani ,Wczoraj Nasze serca pękły na miliony kawałków . Przez prawie 11 miesięcy dawałaś nam wielką bezgraniczną miłość chowając za tym ogromny ból i cierpienie spowodowane nieuleczalną wadą serduszka. Rozpaliłaś ogień w sercach milionów ludzi. Dziękujemy, że wybrałaś właśnie nas .Jesteśmy najdumniejszymi rodzicami na świecie. Teraz z góry czuwaj nad nami i nad swoim rodzeństwem bo bardzo tego potrzebujemy. Na zawsze pozostaniesz w Naszych sercach .Ps. Nie wiemy kiedy będziemy wracać Musimy załatwić formalności . Podejrzewamy ,że będzie to okres do 1,5 tygodnia . Bardzo Was prosimy o nie składanie kondolencji w prywatnych wiadomościach . Napisz dobre słowo tutaj w komentarzu. Prosimy również ludzi by nie pisali do Nas byśmy przekazali pieniądze na jakieś dziecko…zrobimy to w swoim czasie Proszę uszanujcie to Jest nam strasznie ciężko. Będziemy Was informować kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb .Ola&Mariusz z dziećmi

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"