Sport, Uncategorized, Z ostatniej chwili

Przebudzenie w drugiej połowie. Sokół punktuje z Przydonicą

Opublikowano: 24 września, 2017 o 8:03 pm   /   przez   /   komentarze (1)

To był dobry mecz, może bez fajerwerków, ale ciekawy. W pierwszej połowie piłkarze Sokoła oddali inicjatywę całkowicie gościom z Przydonicy, którzy skrzętnie to wykorzystali i dość swobodnie zdobyli bramkę (25 minuta). Taki wynik utrzymał się do przerwy. Tak naprawdę zawodnicy obudzili się dopiero na drugą połowę. Widać dobrze wykorzystali przerwę na mentalne odrodzenie, które było widoczne w drugiej części spotkania.

Ostatecznie MKS Sokół punktuje z Przydonicą 4:2. Tak więc z optymizmem patrzymy w przyszłość. MKS Sokół Stary Sącz zajmuje pierwsze miejsce w tabeli A Klasy Nowy Sącz.

Skład:Kozłowski, Głębocki, Marduła Paweł (Stępka 46′), Marduła Przemysław, Haza, Tokarczyk, Bednarczyk (Sierota 75′), Wojtas, Ćwik, Owsianka (Szczypta 70′), Kołodziej (Maślanka 85′)

Bramki dla Sokoła: Ćwik (65′), Kołodziej (68′), Ćwik (73′), Kozłowski (78′).

Drugą bramkę piłkarze z Przydonicy strzelili w 83′.

1 października o godzinie 16:00 piłkarze Sokoła zmierzą się na własnym boisku z Victoria Witowice Dolne.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami w regionie: Starosądeckie.info