Kultura, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

50 lat KRAM-u. Konkurs!!Mamy dla Was bilety na koncert Jubileuszowy.

Opublikowano: 12 czerwca, 2024 o 6:17 pm   /   przez   /   komentarze (0)

50 lat minęło odkąd w Myślcu nad Popradem posadowiły się na wiele lat Konfrontacje Ruchu Artystycznego Młodzieży. Z KRAMami wielu z nas kojarzy się wakacje swojej młodości spędzane w towarzystwie podobnych sobie pasjonatów różnych dziedzin artystycznych.

22 czerwca 2-24 r w sobotę o godz. 19.00 Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu zorganizuje w namiocie ustawionym w Myślcu na terenie b. ośrodka Juwenturu Jubileuszowy Koncert piosenki poetyckiej i autorskiej pod tytułem zaczerpniętym z wiersza Henryka Cyganika „Kram się KRAMie”. Do udziału w koncercie zaproszono artystów, którzy na KRAMach stawiali swoje pierwsze artystyczne kroki. W tym gronie są: Tomasz Kordeusz, Joanna Piejko – Horwath, Andrzej Szęszoł i Krzysztof Nurkiewicz lider słynnego „kramowego” kabaretu KNUR. Udział w tym wydarzeniu zapowiedziało wielu dawnych „Kramarzy” uczestników i organizatorów, którzy przyjadą na ten jubileusz z różnych zakątków Polski i z zagranicy.

Dla osób, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe mamy dwa podwójne bilety upoważniające do udziały w Koncercie Jubileuszowym.

Ile edycji KRAMu odbyło się w Myślcu nad Popradem?

a. 13
b. 16
c. 19

Odpowiedź należy przesłać emailem na adres: konkursckis@gmail.com najpóźniej do godz. 18.00 w piątek 14 czerwca 2024 r. Oprócz odpowiedzi należy przesłać swój adres e-mail, imię nazwisko oraz tel. komórkowy potrzebny do przesłania e-biletów (będących nagrodą w konkursie).

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej nagrodzie w tym samym dniu wieczorem.

Jest to pierwsze pytanie konkursowe i pierwsza szansa na wygranie biletów. Ale pozostaną jeszcze dwie szanse, bowiem kolejne pytania konkursowe opublikujemy w poniedziałek i środę.

fot. Jerzy Cebula

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"