Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Agnieszka Wójcik Przyjacielem Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu

Opublikowano: 7 listopada, 2023 o 11:36 am   /   przez   /   komentarze (0)

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń” – Phil Bosmans.

7 listopada 2023 roku Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców działająca przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu przyznała honorowe odznaczenie „Przyjaciel Liceum” pani Agnieszce Wójcik. Odznaka jest najwyższym uznaniem dla osób, które bezinteresownie wspierają działalność szkoły.

W 2019 roku taką statuetkę po raz pierwszy odebrali panowie: Bogusław Wójcik i Janusz Skut, absolwenci liceum. Z kolei w 2021 roku takie odznaczenie odebrał ks mgr Marek Tabor.

Przyjaciel Liceum to ktoś mocno związany ze Szkołą, komu leży na sercu dobro Liceum i czynnie uczestniczy w życiu społeczności szkolnej -mówi Krzysztof Szewczyk, dyrektor Liceum –Pani Agnieszka dała się poznać się jako hojny sponsor strefy relaksu dla uczniów naszego liceum. Dzięki wyposażeniu szkoły w wygodne pufy i siedziska uczniowie mogą w komfortowych warunkach odpoczywać w czasie wolnym od zajęć. Pani Agnieszka Wójcik bezinteresownie wspiera wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych na Sądecczyźnie oraz poza jej granicami. Jest głównym sponsorem Mistrzostw Pierwszej Pomocy organizowanych w naszym liceum. Szanowna Pani Agnieszko, za każdy dar serca w imieniu całej szkolnej społeczności serdecznie dziękujemy!

Pani Agnieszka Wójcik jest właścicielką starosądeckiej firmy Furini i największego w Polsce sklepu internetowego z pufami i fotelami relaksacyjnymi Pufy.pl. Jest człowiekiem otwartym na potrzeby innych i to największa Jej zaleta.

Za ogrom pracy społecznej na wielu płaszczyznach, za okazywanie wielkiego serca i wrażliwości, oraz wspieranie rozwoju młodzieży kapituła nagrody nadała pani Agnieszce Wójcik tytuł Przyjaciela Liceum życząc zdrowia, nieustającego pasma sukcesów, wytrwałości i wielu sił do realizacji kolejnych zamierzeń.

Jestem niezwykle wzruszona i zaskoczona tym wyróżnieniemmówiła pani Agnieszka Wójcik jestem szczęśliwa, że dane mi było dzisiaj dołączyć do elitarnego grona osób szczególnie zasłużonych dla społeczności szkolnej. To wspaniałe i twórcze środowisko, które skutecznie motywuje młodych ludzi do pracy nad sobą, odkrywania samych siebie i sięgania po marzenia. Bardzo się cieszę, że mogłam wesprzeć Was w tej drodze.

Statuetka w postaci atomu symbolizująca patronkę szkoły została specjalnie zaprojektowana dla starosądeckiego „ogólniaka”. Wykonała ją firma Studio Lasera ze Starego Sącza.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"