Polityka, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Andrzej Duda wygrał w Starym Sączu. Jak głosowaliśmy?

Opublikowano: Czerwiec 29, 2020 o 8:43 am   /   przez   /   komentarze (0)

Znamy już wyniki ze wszystkich komisji w Mieście i Gminie Stary Sącz. Andrzej Duda zdobył 68,50% poparcia mieszkańców. Na drugim miejscu był Rafał Trzaskowski  -12,99%. Z kolei Krzysztof Bosak otrzymał 8,57% a Szymon Hołownia 6, 78%. Władysław Kosiniak-Kamysz przekonał 1, 76% swoich wyborców. Pozostali kandydaci nie uzyskali procenta. Frekwencja w Starym Sączu wyniosła 69,58%.

Biedroń Robert -0,82%

Jakubiak Marek -0,21%

Piotrowski Mirosław -0,14%

Żółtek Stanisław -0,11%

Tanajno Paweł 0,06%

Witkowski Waldemar  -0,06%

Jak głosowaliśmy w poszczególnych obwodach:

„Dom Kingi” Klasztor Sióstr Klarysek, ul. Plac Świętej Kingi 1, 33-340 Stary Sącz

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 2
2 BOSAK Krzysztof 49
3 DUDA Andrzej Sebastian 371
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 38
5 JAKUBIAK Marek 0
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 9
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8 TANAJNO Paweł Jan 0
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 136
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 1

Gminne Przedszkole, Osiedle Słoneczne ., 33-340 Stary Sącz

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 18
2 BOSAK Krzysztof 105
3 DUDA Andrzej Sebastian 742
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 133
5 JAKUBIAK Marek 1
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 35
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 3
8 TANAJNO Paweł Jan 2
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 250
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 2
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 4

Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Daszyńskiego 23, 33-340 Stary Sącz

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 14
2 BOSAK Krzysztof 64
3 DUDA Andrzej Sebastian 520
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 88
5 JAKUBIAK Marek 1
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 11
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8 TANAJNO Paweł Jan 0
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 191
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 2

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Mickiewicza 59, 33-340 Stary Sącz

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 22
2 BOSAK Krzysztof 142
3 DUDA Andrzej Sebastian 976
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 108
5 JAKUBIAK Marek 8
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 32
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 1
8 TANAJNO Paweł Jan 1
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 317
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 1

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Cyganowice 95, 33-340 Stary Sącz

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 4
2 BOSAK Krzysztof 36
3 DUDA Andrzej Sebastian 352
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 25
5 JAKUBIAK Marek 1
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 8
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 1
8 TANAJNO Paweł Jan 0
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 45
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 1
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

Sołectwa: Gołkowice Górne i Gołkowice Dolne

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 6
2 BOSAK Krzysztof 127
3 DUDA Andrzej Sebastian 900
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 57
5 JAKUBIAK Marek 3
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 23
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 3
8 TANAJNO Paweł Jan 0
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 110
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 1
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 1

Sołectwo Gaboń

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 0
2 BOSAK Krzysztof 54
3 DUDA Andrzej Sebastian 467
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 18
5 JAKUBIAK Marek 2
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 1
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8 TANAJNO Paweł Jan 1
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 35
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

Sołectwo Barcice

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 8
2 BOSAK Krzysztof 107
3 DUDA Andrzej Sebastian 977
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 113
5 JAKUBIAK Marek 3
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 28
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 2
8 TANAJNO Paweł Jan 1
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 166
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 3
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 1

Sołectwo Przysietnica

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 3
2 BOSAK Krzysztof 81
3 DUDA Andrzej Sebastian 867
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 55
5 JAKUBIAK Marek 2
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 13
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 1
8 TANAJNO Paweł Jan 0
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 87
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

Sołectwo Moszczenica Niżna i Moszczenica Wyżna

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 5
2 BOSAK Krzysztof 94
3 DUDA Andrzej Sebastian 670
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 52
5 JAKUBIAK Marek 2
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 27
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 4
8 TANAJNO Paweł Jan 0
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 60
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 2

Sołectwo Łazy Biegonickie, Myślec

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 10
2 BOSAK Krzysztof 69
3 DUDA Andrzej Sebastian 529
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 56
5 JAKUBIAK Marek 3
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 9
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 1
8 TANAJNO Paweł Jan 1
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 86
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 1

Sołectwo Popowice

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 1
2 BOSAK Krzysztof 33
3 DUDA Andrzej Sebastian 271
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 6
5 JAKUBIAK Marek 0
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 6
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8 TANAJNO Paweł Jan 1
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 22
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

Sołectwo Barcice Dolne, Wola Krogulecka

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 7
2 BOSAK Krzysztof 50
3 DUDA Andrzej Sebastian 434
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 59
5 JAKUBIAK Marek 0
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 6
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8 TANAJNO Paweł Jan 0
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 68
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

Sołectwo Mostki

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 4
2 BOSAK Krzysztof 39
3 DUDA Andrzej Sebastian 275
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 35
5 JAKUBIAK Marek 0
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 10
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 2
8 TANAJNO Paweł Jan 0
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 41
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 1

Sołectwo Skrudzina, Gaboń Praczka 

Numer Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 BIEDROŃ Robert 0
2 BOSAK Krzysztof 34
3 DUDA Andrzej Sebastian 310
4 HOŁOWNIA Szymon Franciszek 14
5 JAKUBIAK Marek 0
6 KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 5
7 PIOTROWSKI Mirosław Mariusz 0
8 TANAJNO Paweł Jan 1
9 TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz 28
10 WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 0
11 ŻÓŁTEK Stanisław Józef 0

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a