Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Asfaltowy „boom” w Gminie Stary Sącz

Opublikowano: 14 kwietnia, 2024 o 8:19 am   /   przez   /   komentarze (0)

To rok szczególny pod względem poprawy jakości i stanu dróg a także nowych drogowych inwestycji. Ostatni tydzień i pogoda sprzyjała wylaniu nowych nawierzchni w Starym Sączu, Gołkowicach i Barcicach. Pracom przyglądał się burmistrz Jacek Lelek i zastępca Kazimierz Gizicki.

Przebudowa drogi Granicznej w Barcicach Dolnych nadal trwa. Wylano już asfaltmówi burmistrz Jacek Lelek Ważnym celem tego projektu było wykonanie kolektora burzowego, który zbiera wodę z drogi krajowej nr 87 oraz nieruchomości usytuowanych po obu stronach tej drogi i w oparciu o spływ grawitacyjny odprowadza ją do Popradu. Cały projekt idzie pełną parą, aby jak najszybciej zakończyć prace.

W kolei Gołkowicach Dolnych trwają ostatnie prace przy wylewaniu asfaltu na drodze do Lasu. Mieszkańcy od długiego czasu wyczekiwali tego momentu. Dodatkowo, droga została skanalizowana, co stanowi istotne udogodnienie dla lokalnej społeczności. Po długim oczekiwaniu, mieszkańcy będą mogli cieszyć się bezpieczną i wygodną trasą -dodaje wiceburmistrz.

Intensywne prace z pierwszą warstwą asfaltu trwają na ul. Podegrodzkiej i ul. Kardynała Wyszyńskiego. Ruszyły też roboty koparką przy budowie mostu łączącego dwa odcinki tej drogi.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"