Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Bal nad bale w szczytnym celu

Opublikowano: Luty 8, 2020 o 9:28 am   /   przez   /   komentarze (0)

Po raz czwarty Fundacja Będzie Dobrze zaprosiła na Charytatywny Bal. Impreza odbyła się w gościnnych progach domu weselnego Casablanka w Niskowej. Uczestnicy balu mogli świętować karnawał a tym samym wesprzeć leczenie i rehabilitację Filipka Kurowskiego ze Starego Sącza. Podczas Balu statuetkę Przyjaciela Fundacji Będzie Dobrze otrzymał Andrzej Stawiarski, właściciel Casablanki i przewodniczący Rady Miejskiej. Statuetkę wręczyła prezes Fundacji Anna Pych. 

Filipek Kurowski ze Starego Sącza za kilka dni skończy rok. Urodził się z wadą wrodzoną układu nerwowego, która przejawia się przepukliną oponowo-rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Filip cierpi również na zespół Arnolda Chiariego, niedowład wiotki kończyn dolnych i pęcherz neurogenny więc wymaga cewnikowania. Dzięki systematycznej i ciężkiej rehabilitacji jest silnym dzieckiem, które dzielnie walczy.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że pomoc i zabawa jest możliwamówi Anna Pych, prezes fundacji bardzo dziękuje, że jesteście Państwo z nami i tym samym wspieracie leczenie Filipka. 

Rezygnujemy z jakiegokolwiek honorarium. Bawicie się Państwo na nasz koszt. mówił Andrzej Stawiarski, właściciel Casablanki pieniądze, które wpłaciliście Państwo za udział w dzisiejszym balu w całości zasilą konto Fundacji Będzie Dobrze i zostaną przeznaczone na leczenie Filipka. 

Zabawa była wyśmienita. Na scenie wystąpił Kordian, a do późnych godzin wieczornych grał zespół Kanon Band. Nie zabrakło licytacji obrazów, gadżetów i voucherów, którzy hojnie przekazali sponsorzy.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a