Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Batim świętuje 20-lecie! Starosta pospieszył z gratulacjami!

Opublikowano: 15 września, 2017 o 1:35 pm   /   przez   /   komentarze (14)

W tym roku firma BATIM działająca na Sądecczyźnie, obchodzi 20-lecie powstania. Starosta nowosądecki Marek Pławiak spotkał się z jej szefami i pracownikami i złożył gratulacje z okazji jubileuszu i wybudowania najnowocześniejszego budynku w Polsce.

 

 

Proszę przyjąć gratulacje z okazji 20-lecia Firmy oraz oddania do użytku niezwykle nowoczesnej i imponującej architektonicznie nowej siedziby BATIMu – mówił starosta Marek Pławiak zwracając się do Barbary Edelmuller-Generaux, właścicielki Firmy BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja Spółka Jawna. – Przez dwa dziesięciolecia z niewielkiego zakładu zatrudniającego kilka osób staliście się Państwo dużym, znanym w Europie przedsiębiorstwem. Wasza Spółka jest przykładem profesjonalnego podejścia do biznesu i dowodem na niezwykłe talenty i przedsiębiorczość sądeczan. Niech nowa siedziba BATIMu będzie miejscem, gdzie rodzi się pomyślna przyszłość Waszego przedsiębiorstwa, Sądecczyzny i jej mieszkańców. Życzę tego całej Załodze Firmy, jej partnerom biznesowym i przyjaciołom.

Starosta miał okazję zwiedzić nowoczesny budynek, zapoznać się z praca spedytorów i porozmawiać z fachowcami o transporcie międzynarodowym i zasadach panujących w firmie.

Jestem pod wrażeniem sposobu zarządzania BATIMem i ogromu pracy wykonywanej przez spedytorów – mówił starosta Marek Pławiak. – Cieszę się, że firmy o zasięgu międzynarodowym wyrastają właśnie na Sądecczyźnie. Potencjał mieszkańców Ziemi Sądeckiej jest naprawdę ogromny. Jeszcze raz gratuluję!

W tym roku, podczas Gali Przedsiębiorczości Powiatu Nowosądeckiego, firma BATIM otrzymała Kryształowe Jabłko Sądeckie – najwyższe wyróżnienie przyznawane przez starostę nowosądeckiego dla firm.

W spotkaniu wzięli udział: starosta nowosądecki Marek Pławiak, Barbara Edelmuller-Generaux – właścicielka Firmy, Janusz Rembilas – współwłaściciel oraz Marek Gunia – dyrektor transportu.
Warto wiedzieć:

Firma BATIM Transport Międzynarodowy i Spedycja świadczy usługi transportowe i spedycyjne z wykorzystaniem własnego i wynajmowanego taboru. Oferuje też usługi promowe pomiędzy kontynentem a Wielką Brytanią. W ciągu dwudziestoletniej działalności, spółka rozwinęła się z kilkuosobowego przedsiębiorstwa w firmę zatrudniającą ponad 600 osób w tym ponad 500 kierowców. Firma ma ugruntowaną pozycję na polskim i europejskim rynku transportowym obsługując największych i znaczących operatorów logistycznych Europy.

fot. M. Olszowska/Starostwo Powiatowe

Komentarze

Komentarze (14)

 • 15 września, 2017 o 1:51 pm Anonim

  Gdzie ten Starosta ma oczy — to najbrzydszy budynek w okolicy — zgroza!!!!!!

 • 15 września, 2017 o 2:32 pm te synek

  w okolicy nie ma żadnych budynków….

 • 15 września, 2017 o 5:00 pm XXX

  Jasne zawsze trzeba krytykować macie w tych główkach nasr…e ? Baśka szczere gratulacje super ??⚘

 • 16 września, 2017 o 8:23 am magda

  Gratuluje oby tak dalej – jest PANI KOBIETA SUKCESU- powodzenie

 • 16 września, 2017 o 5:05 pm Anonim

  Byle jaki budynek jak ktoś mało widział to będzie zachwycał się.

 • 16 września, 2017 o 5:43 pm Jerzy

  Dlaczego jest tyle złośliwości i obłudy w ludziach. Firma BATIM, która daje zatrudnienie ponad 600 osobom, należy doliczyć jeszcze ich rodziny, które żyją i funkcjonują dzięki tej Firmie. Czy to jest mało…?
  To olbrzymi sukces Pani Barbary i Pana Janusza, którzy poswięcili tak wiele na stworzenie tej wspaniałej
  Firmy i nadal poświęcają. Należy życzyć im dużo zdrowia i wytrwałości. Niech 20 – letnia rocznica działalności firmy stanowi dla właścicieli oraz pracowników Firmy BATIM źródło siły i inspiracji do dalszego funkcjonowania przedsiębiorstwa.
  Szczerze gratuluję

 • 17 września, 2017 o 1:13 am Anonim

  Chyba dla Ukrainy

 • 17 września, 2017 o 11:47 am Anonim

  Ja pisałem o budynku nie o firmie i ludziach ,sukcesu oczywiści gratuluję miałem na myśli że mając tyle kasy można było wybudować coś pięknego ale z gustem , a nie takie coś !!!!!!!!!.Coś co byłoby wizytówką Starego Sącza ! i nie przypominało budynku gospodarskiego !!! .

 • 17 września, 2017 o 2:32 pm Znafca :)

  Pani Basia ma naprawdę niezłe nogi

 • 17 września, 2017 o 3:24 pm Obiektywny

  Tak potwierdzam ,Nie mówię o firmie , lecz o budynku./taki z klimatem/!!!!!!

 • 17 września, 2017 o 4:08 pm xyx

  Mam wrażenie , że chcielibyście tylko widzieć w naszej okolicy „malownicze” dworki z pomarańczową elewacją i kamiennym ogrodzeniem najlepiej z krasnoludkami na trawce.

 • 17 września, 2017 o 8:13 pm miki

  żenada!!!!

 • 18 września, 2017 o 7:48 am SAM

  Anonim ty to dopiero musis byc paskudny fuj

 • 18 września, 2017 o 10:17 am Anonim

  JERZY nie oszukujmy się oni poświęcają czas w pierwszym rzędzie dla siebie dla własnych korzyści ,a z konieczności dopiero dla innych , a te pola to żywiły kiedyś połowę Starego Sącza i co zarastają chwastami ,lub wyrastają firmy ale dla ukraińców … no i co ma z tego zwykły mieszkaniec?????Młodzi nie wrócą bo która firma zapłaci im tyle co mają za granicą !!!. A cały ten SAG to utopijny pomysł naszego mera !!!

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a