Info z urzędu, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Będzie zmiana organizacji ruchu na Daszyńskiego? Co na to mieszkańcy?

Opublikowano: Październik 18, 2019 o 6:41 am   /   przez   /   komentarze (0)

Rodzice, którzy codziennie „kursują” ze swoimi dziećmi do Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego nr 2 w Starym Sączu od dawna mówią o konieczności zmian w organizacji ruchu przy ulicy Daszyńskiego. Wkrótce do Urzędu Miejskiego ma wpłynąć oficjalna petycja w tej sprawie. Będą wnioskować o ruch jednokierunkowy.

– Bezpieczeństwo w tej okolicy to nie jest nowy temat. Próba przejechania tamtędy w godzinach szczytu, czyli przed 8 rano graniczy z cudemmówi jedna z matekprzejazd utrudniają zaparkowane samochody wzdłuż ulicy.

Samą petycję zainicjowali rodzice. Zmiana organizacji polegałaby na ruchu jednokierunkowym -wjazd od ulicy Morawskiego a wyjazd w kierunku ulicy Jana Pawła II. Czy takie rozwiązanie spotka się z aprobatą władz, policji i mieszkańców? Tego nie wiemy, ale jest czas aby swoje sugestie zasygnalizować w Urzędzie bądź u przewodniczącego osiedla Sławomira Szczepaniaka.

W listopadzie, w szkole zaplanowaliśmy spotkanie mieszkańców osiedla Śródmieście z burmistrzem. Już wtedy warto byłoby poznać stanowisko mieszkańców -mówi Sławomir Szczepaniakbardzo proszę o wysyłanie wszystkich sugestii na adres mailowy, bądź telefoniczny. 

Kontakt do Przewodniczącego: sszczepaniak@starysacz.um.gov.pl

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a