Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Biedronka otwiera drugi sklep w Starym Sączu

Opublikowano: Grudzień 4, 2018 o 4:22 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Od wtorku 4 grudnia br. w Starym Sączu funkcjonują już dwa sklepy sieci Biedronka. Z okazji otwarcia nowej placówki na klientów czekają atrakcyjne promocje: nawet do 50% na wybrany asortyment.

W nowo otwartym sklepie o powierzchni 795 m2 do dyspozycji klientów jest 5 kas, w których można płacić gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem poprzez aplikację mobilną banku klienta. Placówka oferuje przestronny parking z 70 miejscami postojowymi, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych.

– Serdecznie zapraszamy mieszkańców Starego Sącza do naszej nowej placówki przy ul. Jana Pawła II. Klienci tego sklepu mogą liczyć na wyjątkowe okazje cenowe przygotowane specjalnie na otwarcie. Mamy nadzieję, że klientom spodoba się nowy, wygodny sklep z wydzielonymi strefami, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami oraz oznaczonymi modułami z artykułami promocyjnymi – mówi Roman Krzyszczuk, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za nowy sklep Biedronka w Starym Sączu.

W związku z otwarciem nowego sklepu klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów marek własnych Biedronki oraz świeżych warzyw i owoców, a także promocji na wybrane produkty spożywcze i przemysłowe. Oferta obowiązuje od 4 do 11 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

W sklepie przy ul. Jana Pawła II zastosowano nowatorskie, ekologiczne rozwiązania, które przyczyniają się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Wyposażenie placówki zostało oparte o nowe technologie: przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan.

Sklep przy ul. Jana Pawła II w Starym Sączu będzie czynny od poniedziałku do czwartku od godz. 6:30 do 21:30, w piątki i soboty od 6:30 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a