Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Bitwa wodna i kino plenerowe na starosądeckich Stawach

Opublikowano: Sierpień 11, 2019 o 6:02 am   /   przez   /   komentarze (0)

W tym roku po raz pierwszy odbędzie się wspaniała impreza organizowana przez Fundację „Będzie Dobrze” i grupę My Kochamy Nowy Sącz i Małopolskę. Będzie to bitwa wodna i kino plenerowe pod patronatem Burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka i patronatem medialnym naszego portalu Starosądeckie.info

Grupa My Kochamy Nowy Sącz i Małopolskę już trzeci raz organizuje tego typu imprezę. Do tej pory odbywała się w Nowym Sączu, ale ze względu na rozszerzenie działalności grupy w tym roku przeniosła się do Starego Sącza.  W ramach działalności grupy odbywają się także Festiwale Kolorów.

Nasza grupa zrzesza organizacje pozarządowe, które wspólnie organizują różnorodne przedsięwzięcia dla dobra społeczności lokalnej. Działamy już 5 lat  razem ze Stowarzyszeniem Orion na czele z Patrykiem Wichrem – Radnym Wojewódzkim, Sądecką Grupa Fotograficzną, na czele z Adrianem Marasiem, TKKF Dąbrówką z Michałem Kądziołką, Stowarzyszeniem dla Miasta z Tomaszem Michałowskim, a także z honorowymi krwiodawcami na czele z naszym starosądeckim rekordzistą Andrzejem Lisem – mówi Anna Pych – prezes Fundacji Będzie Dobrze, członek grupy –Naszą grupę tworzą samorządowcy i lokalni społecznicy. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym na sercu leży dobro drugiego człowieka. Zachęcam do odwiedzenia facebookowego profilu grupy, gdzie można dowiedzieć się o bieżących akcjach organizowanych przez grupę.

Bitwa wodna i kino plenerowe rozpocznie się 7 września o godz. 15.00. Na całe rodziny będzie czekać moc atrakcji takich jak: wata cukrowa, popcorn, dmuchana zjeżdżalnia, brokatowe tatuaże, animacje zorganizowane przez wolontariuszy Fundacji „Będzie Dobrze”. Przed seansem filmowym odbędzie się bitwa wodna. –Uczestnicy otrzymają balony z wodą i na znak będą toczyć bitwę na balony dodaje Anna PychTo świetna zabawa. Mamy doświadczenie z lat poprzednich i taka forma rozrywki bardzo podoba się młodym ludziom. I nie tylko. Na koniec będzie można wygodnie rozłożyć się leżakach  i obejrzeć film zajadając się lodami lub popcornem. To impreza dla całych rodzin, będzie grill, gdzie każdy sam upiecze sobie kiełbaskę i porozmawia z ciekawymi ludźmi.

Oczywiście grupa My Kochamy Nowy Sącz i Małopolskę w tym roku organizuje jeszcze kilka innych imprez m. in. Festiwal Kolorów – Saczlove Nowy Sącz 10.08, I Puchar Małopolski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc – 5.10 Krynica-Zdrój, Koncert Charytatywny I TY możesz pomóc – Stary Sącz Sokół  – 1.12. 2019r.

 

fot. Adrian Maras

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a