Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Budują Galerię Handlową w Brzeznej. ZDJĘCIA

Opublikowano: 4 grudnia, 2017 o 8:42 am   /   przez   /   komentarze (18)

W Brzeznej (gmina Podegrodzie) powstaje właśnie potężny budynek użytkowy. Jak czytamy na stronie inwestora, budynek będzie miał dwie kondygnacje: górna to powierzchnia hotelowa i lokale gastronomiczne, dolna-sklepy spożywcze, przemysłowe i apteka.

Hotel będzie miał powierzchnię 212 metrów kwadratowych a sala bankietowa na pierwszym piętrze 403 metry kwadratowe. Lokale gastronomiczne na parterze będą mieć kolejno: 69, 92, 143 i 523 m kwadratowych. Jak Wam się podoba?

fot. an-pol.eu

 

Komentarze

Komentarze (18)

 • 4 grudnia, 2017 o 12:05 pm sąsiadka

  Super otworzą się kolejne miejsca pracy 🙂

 • 4 grudnia, 2017 o 12:41 pm Grabarz

  Ale za jakie stawki? Pewnie tradycyjne jak to w ,, dolinie milionerów,,

 • 4 grudnia, 2017 o 12:59 pm Radość

  Następnie miejsce gdzie kobiety nie będą mogły wysiedziec w domu aby nie odmówić sobie fajnego ciucha. Zamiast spędzać czas z rodziną. Lepszym rozwiązaniem byłby basen lodowisko gdzie byłaby aktywność fizyczna.

 • 4 grudnia, 2017 o 1:37 pm DOG

  gratuluję odwagi 🙂

 • 4 grudnia, 2017 o 2:58 pm Anonim

  Kobiety mają pełne prawo wyboru co chcą robić w niedzielę ,widocznie mają fatalnych partnerów ,skoro w domu nie chcą siedzieć .

 • 4 grudnia, 2017 o 4:12 pm PO

  POmysł wyśmienity ale na XXII wiek?? Dlaczego by nie–może się jakoś ekonomicznie zamknie?Na okolicznego klienta nie ma co liczyć,bo wszędzie bieda PiSzczy!!! Ten POmysł tylko turysta może ratować i klasa średnia!!!

 • 4 grudnia, 2017 o 6:54 pm Józek z potoka

  To weź parę milionów kredytu, zastaw swój dom i wszystko co masz, lub jedź za granicę i zapiepszaj dziesięć lat niedojadając a potem zainwestuj np.w taki projekt jak powyżej albo mniejszy i będziesz zarabiał np.70 lub 100 tyś miesięcznie, ktoś Ci broni tak zrobić?
  O wysokości zarobków powinny decydować takie czynniki jak pracowitość, wizja, spryt, ryzyko, wiedza, doświadczenie, przebojowość i oczywiście szczęście.
  Dopóki ludzie nie wezmą sobie za swoje motto że każdy jest kowalem własnego losu, to pozostanie narzekanie jak za komuny na „obszarników(kułaków) i burżujów” to nigdy nie będzie dobrze w tym kraju.

 • 4 grudnia, 2017 o 8:17 pm ???

  Dobrze się czujesz?

 • 4 grudnia, 2017 o 8:31 pm 123

  chłopy za granicę do roboty a baby do galerii na zakupy…

 • 4 grudnia, 2017 o 10:14 pm grabarz

  słuchaj Józku z Potoka właśnie kilka lat już tyram za granicą i od pewnego czasu rozglądam się za pracą w okolicach Sącza ale stawki jakie oferują ,,milionerzy,, i ci mniejsi to z nóg powalają a i warunki zatrudnienia jak się pytam jakie będą to albo ,,czarno,, albo idz na krus albo im kluska w gębę wpada i nie wiedzą co odpowiadać . Józku co do motta ,,jakie kowadło takie klepanie,, (,,biedy u milionerów ) pozdrawiam

 • 4 grudnia, 2017 o 11:17 pm Anonim

  masakra

 • 4 grudnia, 2017 o 11:18 pm Lola

  masakra

 • 5 grudnia, 2017 o 10:32 am Józek z potoka

  O zarobkach decyduje rynek, nie wiem jakie masz kwalifikacje, ale np. pracownik niskowykfalifikowany w sądeckich firmach budowlanych zarabia 3-4 tyś, kierowca w sądeckich firmach transportowych na tirach słyszy się, że zarobki sięgają 5-7 tyś, u Wiśniewskiego kolega na produkcji zarabia 2.8 zł i są to wartości na rękę,według mnie da się żyć za takie pieniądze, ale nie o to w tym chodzi, chodzi o to, że nie wolno narzekać na bogatych, że nie chcą się dzielić swoim bogactwem, pracodawca zawsze będzie płacił najmniej jak bedzie trzeba, tak jak każdy logiczny człowiek mając do wyboru dwie takie same rzeczy w dwóch cenach, zawsze wybierze tańszą.
  Poza tym problem większy polega na tym, że zarabiając 5 tyś brutto dostajesz na rękę nieco ponad 3 tyś, a pracodawcę kosztujesz 5 tyś, niestety w naszym kraju wszyscy głosują albo socjalistów-etatystów pobożnych(PIS) albo na socjalistów-etatystów-aferzystów bezbożnych(PO PSL SLD i Petru i inni volksdojcze) a nie na ludzi którzy chcą ten system zniemić. Bo socjaliści twierdzą, że ten system jest dobry pod warunkiem że to oni są przy korycie.

 • 5 grudnia, 2017 o 4:09 pm Anonim

  Józek.. nie filozofuj bo zarabiając 5 tys. brutto, na rękę masz ok. 3,5 tys. a pracodawcę kosztujesz faktycznie ponad 6 tys. Także nie wiesz jak to do końca faktycznie wygląda.. po za tym żeby państwo funkcjonowało to musisz się na to niestety zrzucić.. i robisz to w podatkach. A tym naszym „milionerom” krzywda się nie dzieje.. ba.. powiem więcej.. to dzięki właśnie temu że mają wpływ na wiele decyzji ten region wygląda jak wygląda.. niby tu narzekają że nie ma drogi do Brzeska.. ale wcale o nią nie walczą, bo więcej na tym by stracili niż zyskali..

 • 5 grudnia, 2017 o 4:40 pm PO

  JÓZEK__CiePłO,ciePłO–ale jak już PiSzesz-to POmyśl nad tym bo to idzie w ETER !!!Każdy kto robi interes w POLSCE
  ma do dysPOaycji całą infrastrukturę,siłę roboczą itd , itp>Na to wszystko płaci cały naród w tym TWOI niby bogacze!!!Jesteś na dobrej drodze do POKORY ;((

 • 6 grudnia, 2017 o 7:06 pm San Escobar

  Weźcie się wszyscy do roboty i nie narzekajcie. Życie nagradza tych co pracują, inwestują, myślą przyszłościowo, uczą się i nie boją się. W pełni popieram JÓZKA z POTOKA. Płacę tyle za ile solidny człowiek chce pracować. Jeżeli dla Niego jest to zbyt mało to nie obrażam się. Jeżeli będzie potrzeba to zapłacę więcej. Nikt nikogo do pracy nie zmusza. Problem w tym że nasze Państwo staje się coraz bardziej socjalistyczne. Opłaca się nie pracować. Podatki zżerają większość dochodu. Większość twierdzi że się im „coś” należy… Nic się w życiu nie należy jeżeli sobie nie zapracujesz na to. Jeżeli ktoś twierdzi że coś Ci się należy to zwykle jest to „malutki polityczek” który nie potrafi nic rozsądnego zaproponować dla swego kraju. Według mnie „należy się” tylko pomoc o opieka państwa dla osób chorych i starszych, dla dzieci chorych, dla niepełnosprawnych. RESZTA WON WON od moich pieniędzy. Niestety u nas jest odwrotnie. Te grupy cierpia najbardziej niedostatek na rzecz uprzywilejowanych, górników, nauczycieli, księży, policjantów i wielu wielu innych tego typów… To są pozostałości po systemie SOCJALISTYCZNOKOMUNISTYCZNYM a teraz system KATOBOLSZEWICKI umacnia to na zasadzie „KIEŁBASA WYBORCZA” Dlatego za parę lat zamierzam wszystkie swoje pieniądze zainwestować poza granicami tego kraju.

 • 6 grudnia, 2017 o 8:50 pm San Escobar

  Rzeczywiście, muszą mieć fatalnych partnerów, skoro niedziele spędzają na bazarach typu „galeria handlowa” Ale maja do tego pełne prawo.

 • 7 grudnia, 2017 o 9:41 pm grabarz

  D o san escobar , przestań pitolić że ty płacisz czy inni płacą dobrze za ciężką pracę ,bo jakby ludzie dobrze zarabiali to na pewno duży procent z tych zarabiających otwierali by swoje działalności i mieli byście konkurencję i nie zmienialibyście samochodów co pół roku a tak dajecie ochłapy i narzekacie jak to ciężko. A tak po prostu ludzi nie stać na takie inwestycje ,który bank udzieli milionowych kredytów pod takie zarobki? pozdrawiam

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"