Kultura, Ludzie z pasją, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Był łogień na scenie! Ciupaga rozgrzała publiczność do czerwoności!

Opublikowano: Październik 4, 2019 o 6:57 am   /   przez   /   komentarze (0)

Zespół Ciupaga z Łącka dał czadu podczas Dnia Seniora w Starym Sączu. Na koncercie bawili się seniorzy a także młodzież z miejscowego Internatu, bo hasło „CIUPAGA” elektryzuje publiczność w każdym wieku. 

Licznie zgromadzona publika świetnie bawiła się w rytm ich muzyki. Na scenie był łogień! Imprezę zorganizowała Fundacja Rozwoju Sądecczyzny Anny Majdy a poprowadziła ją Anna Pych. Na sali nie zabrakło burmistrza Starego Sącza Jacka Lelka a także posłów Jana Dudy i Józefa Leśniaka, radnej Sejmiku Województwa Małopolskiego Urszuli Nowogórskiej i Marty Mordarskiej a także radnych Rady Miejskiej Starego Sącza.

-Życzę Wam, aby Wasze życie nie było jesienną szarugą ale polską, złotą jesienią. Życzę Wam zdrowia i aktywności, żebyście rozwijali swoje pasje i zainteresowania. Spełniajcie swoje marzenia mówiła do zgromadzonych w sali kinowej seniorów, prezes Fundacji Rozwoju Sądecczyzny Anna Majda

-„Młodość jest stanem ducha” -mówił Jan Paweł II i to jest prawda. Ten stan ducha pozwala czuć się młodo i czerpać satysfakcję z życia. Młodzi szybko biegają, ale to dojrzali wiedzą dokąd trzeba iść. Patrząc się na młodych, cieszcie się że szybko biegają i pokazujcie im dobre drogowskazy. Życzę Wam dobrego zdrowia, życzliwości z otaczających Was ludzi i satysfakcji z dzieci i wnuków. -mówił burmistrz Jacek Lelek.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a