Sport, Turniej sokolika U-10, Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Dlaczego warto inwestować w Turniej Sokolika? Oni to wiedzą!

Opublikowano: Maj 13, 2017 o 8:04 am   /   przez   /   komentarze (0)

Z roku na rok powiększa się liczba firm, które decydują się wspierać najlepszy w Polsce turniej piłki nożnej dla dzieci, który odbywa się w Starym Sączu. I nie ma się co dziwić. Międzynarodowy Turniej Sokolika to marka sama w sobie.

Jak mówi Tomasz Popiela-koordynator turnieju: –Miejski Klub Sportowy Sokół Stary Sącz jako organizator VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika o Puchar Słonecznej Tłoczni z roku na rok podnosi poziom organizacyjny turnieju. Dzięki dużemu wsparciu sponsorów możemy gościć w naszym mieście tak znane zespoły jak FC Liverpool, Hertha Berlin, AS Roma czy Feyenoord Rotterdam. W sumie w czerwcu 2017 roku zobaczymy na wyremontowanym stadionie 32 zespoły z 11 krajów.

 

Od samego początku głównym sponsorem Turnieju jest Sloneczna Tłocznia oraz Hotel Perła Południa z Rytra. W tym roku dołączył nowo powstały Hotel Ibis z Nowego Sącza oraz kilkanaście starosądeckich firm. Ale to nie wszystko. Lista sponsorów jest naprawdę spora….

 

Dlaczego warto zainwestować w Sokolika?

-Bardzo się cieszymy, że Słoneczna Tłocznia jest po raz kolejny głównym sponsorem Turnieju Sokolika, niewątpliwie najlepszego turnieju dla 10-latków w Polscemówi naszemu portalowi Karolina Nowakowska ze Słonecznej TłoczniNaszą strategią społeczną jest propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Dlatego właśnie sport to jedna z dziedzin objęta wsparciem naszej firmy. Cieszymy się, że możemy wspierać wysiłek ludzi podejmujących ambitne wyzwania, a Międzynarodowy Turniej Sokolika takim wyzwaniem jest. Turniej jest doskonałą szansą na odkrycie najbardziej uzdolnionych piłkarsko dzieci i spełnienie ich marzeń. Sukces Sokolika pokazuje, że takie rozgrywki mogą być początkiem prawdziwej kariery piłkarskiej, która prowadzi nawet do gry w Reprezentacji Narodowej. Jesteśmy zaszczyceni tym partnerstwem i przekonani, że sukces tego przedsięwzięcia bezpośrednio przyczyni się do wychowania nowej generacji piłkarzy.

Posłuchaj dyrektora Hotelu Ibis Krzysztofa Kosa

Filmik z losowania grup już jutro na naszej stronie www.starosadeckie.info

Starosądeckie.info patronem medialnym Międzynarodowego Turnieju Sokolika.

 

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a