Wydarzenia, Z ostatniej chwili

Dni Otwarte w Salonie Meblowym PYKA. Rabaty do 40%!!!

Opublikowano: Lipiec 2, 2017 o 6:57 am   /   przez   /   komentarze (0)

Trwają DNI OTWARTE w Salonie Meblowym PYKA przy ulicy Piramowicza w Nowym Sączu. Z tej okazji firma przygotowała specjalne rabaty do 40%. 

Meble skórzane firmy Pyka to meble będące idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy za niewygórowaną cenę chcą uczynić swe mieszkanie miejscem niepowtarzalnym, komfortowym i eleganckim, w którym luksus płynnie łączy się z prostotą i fantazją.

Firma Pyka słynie z tworzenia właśnie takich produktów. Oferowane meble skórzane wykonane są z najwyższej jakości komponentów, co zapewnia im piękny wygląd oraz doskonałe walory użytkowe przez wiele lat. Dodatkowo szeroki wachlarz używanych skór licowych oraz bogactwo tworzonych form i wzorów gwarantuje Państwu niemal nieograniczone możliwości aranżacji.

Szeroka gama kolorystyczna,  bogate wzornictwo mebli tapicerowanych, stoły i krzesła, komody, szafki rtv. To wszystko w super atrakcyjnych cenach, które otrzymasz tylko w salonie PYKA.

Wszystkie PROMOCJE możecie śledzić na bieżąco na profilu Facebook: Salon Meblowy PYKA lub na stronie internetowej www.meble-pyka.pl

Zapraszamy!!!

mat. sponsorowany

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a