Wydarzenia

Droga donikąd – interweniowaliśmy

Opublikowano: 8 stycznia, 2015 o 6:30 pm   /   przez   /   komentarze (1)

Naszą redakcję zasypały listy o ślizgawce pod Urzędem w Starym Sączu dlatego dzisiaj interweniowaliśmy u Burmistrza Jacka Lelka. O ile drogowcy uporali się z pierwszym śniegiem na ulicy to chodniki są koszmarne. I tak właśnie powstała druga ślizgawka miejska koło Urzędu w Starym Sączu.

Burmistrz zapoznał się z całą sprawą i obiecał że służby drogowe odpowiedzialne za ten rejon (Park M) a także Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Starym Sączu zadbają o ten newralgiczny punkt miasta, poprzez sypanie solą.

-Obecnie pogoda nie pozwala na wykonanie żadnych prac interwencyjnych, jednak przebudowa odwodnienia będzie sukcesywnie wykonana przy większych inwestycjach drogowych – podsumował Burmistrz.

Do sprawy wrócimy gdyż takich miejsc w Starym Sączu jest o wiele więcej o czym poinformowaliśmy Burmistrza. Źle wykonane odprowadzenia wody deszczowej są zmorą dla mieszkańców, którzy mają obowiązek dbać o chodniki przed swoimi posesjami!

Komentarze

Komentarze (1)

  • 27 stycznia, 2017 o 3:51 pm MIESZKANIEC

    Wszystkie te korytka od rynien przez chodnik są pozamarzane i woda wylewa się na chodnik i zamarza tworząc ślizgawki .Korytka nie były czyszczone przed zimą !!! Ktoś to powinien robić !

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"